Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
11167 / 11114
1. Потрібні послуги каскадерів ( декількох фізичних осіб, не ФОП), на загальну вартість більше 200000 грн. чи потрібно проводити тендер? 2. Якщо так, який код в ДК 2015 обрати? 3. Якщо менше 200000 грн, чи потрібно опубліковувати звіт про укладений договір з фізичною особою?
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7812 / 7719
Чи можна визачити премети закупівель Річного плану закупівель на 2017 рік (з додатком) для одних предметів закупівлі за показником четвертої цифри класифікатора України ДК 021:2015, а для других – за показником п’ятої цифри.
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8345 / 8658
Чи можна визначети предмет закупівлі на поточний ремонт будинків в м. Дніпрі одним лотом, з зазначенням в технічному завданні сам перелік будинків, іх планується понад 200 будинків.
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8307 / 8414
Чи планується і досі внесення змін до Наказу про визначення предмету закупівлі? Якщо так, орієнтовний час реалізації таких змін? Дякую.
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
9282 / 8931
Згідно п.22 Закону «Про публічні закупівлі» роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації (проектування) відносяться до поняття – роботи, проте у ДК 021:2015 в розділі 45000000-7 «Будівельні роботи» таке поняття відсутнє, натомість воно є у розділі 71000000-8 «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги». Якщо вартість таких робіт понад 200,0 тис. грн., а код за ДК 021:2015 – це інженерні послуги, чи не буде порушенням проводити таку закупівлю без застосування визначених Законом процедур. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2