Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9748 / 9721
Доброго дня. У 2015 році нами було проведено відкриті торги по реконструкції об'єкта на сайті тендер.me.gov.ua. Об'єкт поки не закінчено. Фінансування триває. У процесі реконструкції виникли додаткові роботи, що веде до збільшення договору на 10%. Виникла необхідність в проведенні переговорної процедурі. Об'єкт йде до завершення к кінцю 2017 року. Питання:  1. Як нам правильніше закінчити і провести переговорну процедуру (по крокової) в Прозорро.? 2. Чи потрібно закривати цей об'єкт на тендер.me.gov.ua і як? Зайти в кабінет замовника за колишньою реєстрації не вдається !! Дякую.
Відповідь
06.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9314 / 9304
В нас є два договори згідно яких проходили переговорні процедури: один на оплату води інший на оплату тепла. У договорі по теплу в нас за фактом зменшився обсяг використання, тому залишаються кошти, згідно листа роз’яснення ми можемо ці кошти використати на оплату води, тому з’явилося таке питання чи не буде це уходом від переговорної процедури? І друге: можете надати інформації щодо листа роз’яснення (його дату та номер).
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8622 / 8420
Нами було оголошено відкриті торги на суму 685000 грн. Через відсутність достатньої кількості учасників нами було прийнято рішення перейти до переговорної процедури закупівлі. Чи можливо на переговорній процедурі закупівлі збільшити ціну предмету закупівлі або збільшити ціну за одиницю товару не збільшуючи суми закупівлі? Дякуємо за відповідь!
Відповідь
21.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
12395 / 12028
Міському комунальному підприємству після рішення сесії міської ради було виділено 750 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Двічі було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю міського автобусу для перевезення пасажирів, очікувана вартість предмета закупівлі - 750 тис. грн. Два рази торги були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі"замовник може застосувати Переговорну процедуру, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В результаті переговорів виявилось, що ціна автобусу виросла і складає 800 тисяч грн. з ПДВ. На слідуючій сесії міської ради міському комунальному підприємству додатково виділять ще 50 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Питання: застосувати переговорну процедури після внесення змін в річний план закупівлі, чи все ж таки це буде новим предметом закупівлі і оголошувати по новому відкриті торги??? Дякую.
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
12142 / 11911
Доброго дня! В 2016 році замовником, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, проведено процедуру закупівлі робіт та укладено договір №1 на суму 10,9млн.грн. 23.06.2017р. прийнято рішення про проведення переговорної процедури відповідно п.6 ст.35 Закону, розміщено повідомлення про намір укласти договір з попереднім виконавцем робіт у сумі 4млн.грн. 20.07.2017р. укладається додаткова угода до договору №1 від 2016р., згідно якої зменшено договірну ціну до 6,7млн.грн. 27.07.2017р. за результатами переговорної процедури укладається договір №2 у сумі 4млн.грн. Питання: чи було порушено Закон у зв’язку з тим, що на момент укладення угоди №2 від 27.07.2017р. у сумі 4млн.грн., вартість по першій угоді складала 6,7млн.грн. Тобто вартість додаткових робіт перевищила 50 відсотків.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2