Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2915 / 3024
Чи необхідно проводити тендер, для закупівлі вугілля, якщо дане вугілля закуповується для перепродажу?
Відповідь
16.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3569 / 3436
Терміни оприлюднення та підписання договорів на електроенергію як товар і електроенергію як послуги
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3048 / 3032
Доброго дня! Підскажіть будь - ласка, чи правомірно розпочинати відкриті торги закупівлі електричної енергії на 2021 рік відділом освіти П'ятихатської райдержадміністрації, якщо з 01.01.2021 року такого відділу не буде , а розпочне свої обо'язки новий відділ освіти П'ятихатської ОТГ який буде мати правонаступництво. Чи матиме право правонаступник завершувати закупівлі?
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3433 / 3438
Доброго дня! Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» ( з урахуванням змін) (далі-Закон) для функціонування підвідомчих закладів культури у 2021 році наша установа має провести спрощену процедуру закупівлі по коду ДК 021: 2015-79993000-1 «Послуги з домоуправління та адміністративно-господарського управління» на суму 195,0 тис.грн.( експлуатаційні послуги ЖКГ) У оперативному користуванні є 5 приміщень бібліотек, які розташовані на першому поверсі житлових багатоповерхових будинків, які знаходяться за різними адресами. З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків міста Суми, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, на підставі протоколів конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми від 10.07.2019 № 20 та від 11.07.2019 № 21, відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 № 126 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» ( зі змінами) та від 27.06.2018 №343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми » ( зі змінами), пункту 5 розділу V Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», підпункту 20 пункту «а» частини першої статті 30 та керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ( в редакції, яка є чинною з 10.12.2018 року) та у зв’язку з введенням в дію послуги з управління багатоквартирним будинком Виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято Рішення №328 від 16.07.2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Суми». На даний час ми співпрацюємо з 5 організаціями визначеними управителями багатоквартирних будинків, на підставі вище зазначеного наша установа не має змоги самостійно обирати надавача послуг. Просимо надати роз’яснення щодо проведення процедури закупівлі яка б не суперечила чинному законодавству України.
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3200 / 3148
Двічі було відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. Згідно ЗУ "Про бублічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Чи можемо укласти договір з постачальником на більшу суму ніж була очікувана вартість визначена відповідно до Методики, якщо дозволяють кошторисні призначення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2