Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8037 / 8041
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7689 / 7530
При здійснені конкурсних торгів за допомогою систему «ПРОЗОРО» з метою виключення преференцій учасникам, які не є платниками податку на додану вартість (платники єдиного податку), по відношенню до учасників, які є платниками податку на додану вартість, Замовник закупівлі товарів, робіт або послуг в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів вказав очікувану вартість закупівлі без урахування ПДВ, але додатково в оголошені зазначив наступну інформацію: 1. Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ. 2. Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ. Після проведення конкурсних торгів Державне казначейство відмовилося зареєстровати договір з ціною, яка враховує ПДВ, посилаючись на порушення п.2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо Вас надати роз’яснення: суперечить або ні вищенаведений зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі»: «…очікувана вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів».
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
9370 / 8918
просимо надати рекомендації щодо зміни ціни договору відповідно до зміни індексу споживчих цін за формулою: ЦДн=Цра*(ПВвп*ІСЦпх+ПВве*Кзце+ПВів), де: ЦДн - ціна договору нова, Цра - ціна за результатами аукціону, ПВвп - питома вага вартості продуктів, ІСЦпх - індекс споживчих цін продуктів харчування, ПВве - питома вага вартості електроенергії, Кзце - коефіцієнт зміни ціни на електроенергію, ПВів - питома вага інших витрат
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
9465 / 9227
Якщо Замовником було укладено тендерний договір в поточному році, але через відсутність фінансування договір не вибрано на всю суму. Чи може Замовник працювати по цьому договору в наступному році ? Якщо так, то як його відображати в річному плані на наступний рік?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7781 / 7635
Чиможе замовник подовжити термін дії тендерного договоруна наступний рік, якщо в поточному році не вибрана повністю сума договору через відсутність фінансування підприємства, якщо так, то на який термін?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2