Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3743 / 3768
Доброго дня. У нас склалася така ситуація: провели процедуру відкритих торів згідно з ідентифікатором UA-2018-02-19-002081 на майданчику закупки.пром.юа на закупівлю ПММ. В процесі виконання договору постачальник підвищив одного разу ціну, тоді знов і знов. Останнє підвищення ми відхилили і постачальник усно відмовився від постачання ПММ. Відтак виникло питання, що робити далі. Лист на розірвання договору ми надіслали, проте відповіді немає. ПММ необхідно й далі придбавати. Як чинити далі?? З ким укладати новий договір? Чи проводити процедуру відкритих торгів до закічення бюджетного року? Ми комунальне підприємство і відкриті торги проводимо у разі якщо сума договору більше 1млн.грн, а до закінчення року необхідність в оплаті ПММ менша 1млн.грн. (приблизно 600тис.грн)
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2943 / 2901
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 ЗУ Про публічні закупівлі зміна ціни за одиницю товару може бути змінена не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання: на ринку природного газу відбулося коливання ціни, що призвело до підвищення тарифів. Виходячи із вищезазначенного, постачальник надсилає замовнику дві додаткові угоди, кожна з яких підвищує ціну на 10 відстоків та набирає чинності з 01.09.18. Чи може замовник підписувати такі додаткові угоди, якщо вони двічі змінюють ціну в один день?
Відповідь
01.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3453 / 3270
На початку року був проведений тендер на закупівлю послуг з нерегулярних перевезень. Потім у третьому кварталі у зв'язку із службовою необхідністю був проведений ще один тендер на закупівлю цих послуг, оскільки коштів по першому договору не вистачало до кінця року. Строк початку надання послуг за другим договором з 01.10.2018. Скажіть будь ласка: 1) Чи можна платити по першому договору після 01.10.2018 за надані послуги за наявності коштів до закінчення дії цих договорів??? 2) Чи можна вкінці року продовжити термін дії договору на суму, що не перевищує 20% від суми договору, який був укладений на початку року, а не продовжувати договір, який був укладений в 3 кварталі цього року???
Відповідь
27.09.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3002 / 3005
Добрий день! Просимо надати методичну допомогу та відповідь на наступне питання. Підприємство було обрано переможцем у відкритих торгах та відповідно Підприємством укладено з Замовником договір підряду (надалі –Договір). При підготовці тендерної пропозиції Підприємство користувалось даними, наведеними Замовником в Тендерній документації, в тому числі в технічних вимогах. Згідно технічних вимог, що є додатком до Договору, при улаштуванні верхньої будови колії необхідно було виконати роботи з баластування колій щебеневим баластом. Щебеневий баласт доставляється тепловозами в хопер-дозаторах по залізничній колії. У зв’язку з форс-мажорними обставинами, а саме необхідністю проведення капітального ремонту колії, доставка щебеневого баласту не можлива у засіб, передбачений технічними вимогами до Договору (форс-мажорні обставини підтверджено відповідними довідками ПАТ «Укрзалізниця» та Торгово-промислової палати України). Транспортування щебеневого баласту автомобільним транспортом значно збільшує вартість виконання робіт та потребує збільшення вартості ціни Договору. Згідно з частиною 2 статті 4 Цивільного кодексу України основним актом цивільного законодавства України є Цивільний кодекс України. Враховуючи, що ціна Договору динамічна, отже, відповідно до статті 844 Цивільного кодексу України у разі істотного зростання після укладення договору вартості матеріалу, устаткування, які мали бути надані підрядником, а також вартості послуг, що надавалися йому іншими особами, підрядник має право вимагати збільшення кошторису. Чи можуть Замовник та Підрядник за вищенаведених обставин, керуючись ст. 844 Цивільного кодексу України укласти додаткову угоду до Договору про збільшення ціни Договору?
Відповідь
25.09.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3502 / 3533
По тендерній документації під час проведення поточного ремонту туалету на перегородку повинні покласти плитку орієнтовно 5кв.м., а при демонтажу виявлено, що перегородку необхідно зносити. Як правильно бути в цьому випадку з тендерною документацією та кошторисом до договору і що взагалі робити.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2