Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.08.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6866 / 6763
Просимо Вас роз’яснити застосування положень абзацу 9 пункту 1 частини 1 Постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 року, а саме: чи можливо у договорах про публічну закупівлю передбачати здійснення передплати за кожну партію товару, що не перевищує 100 000 грн., при загальній сумі договору більш ніж 200 000 грн.? Тобто чи можливо за одним договором здійснювати передплату за товар до 100 000 грн. більш ніж один раз?
Відповідь
04.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8381 / 8181
Замовники часто зловживають законодавчою невизначенністю конкретного порядку підписання договору про закупівлю. не зрозуміло хто повинен перший надсилати проект договору, хто повинен перший підписати та строк протягом якого повинен направити іншій Стороні для підписання, хто складає додатки до договору та інше... Прошу надати відповіді на такі питання. Крім того прошу розяснити конктретний поетапний порядок направлення/підписання договору про закупівлю.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7047 / 6989
Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?Чи термін дії договору на закупівлю буд'якого предмету закупівлі обмежується 1-м роком ? У законі України Про публічні закупівлі не вказані відповідні на дані питання, про те там є п.5 ст.36 в якому вказується що "Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році" що наводить на думку що договір (незалежно від предмету закупівлі)можна укладати терміном лише у 1 рік. Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
9072 / 8881
Замовником були проведені відкриті торги, які були оголошені на загальну кількість предмета закупівель, а вже в тендерній документації прописано асортимент. Чи потрібно замовнику оприлюднювати внесення змін до договору згідно ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо змінюється кількість кожної позиції асортименту без зміни загальної кількості предмету закупівлі
Відповідь
24.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10455 / 10209
На початку 2017 року установою проведено відкриті торги на закупівлю ліків та укладено договір до кінця року. З 01.07.2017 р. набула чинності постанова КМУ від 16.03.2017 р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою затверджено в новій редакції Національний перелік основних лікарських засобів. Чи має право установа після набуття чинності цієї постанови закуповувати ліки, якщо вони є в специфікації до діючого договору але їх з 1 вересня не буде в національному переліку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2