Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4430 / 4345
Після аукціону було обрано переможця, який подав цінову пропозицію меншу ніж було заплановано в річному плані. Чи потрібно вносити зміни в річний план?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4263 / 4158
Нами було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу. В січні 2018 року було підписано договір на постачання природного газу, як товару, проте Учасник звернувся до нас з листом де просить у вартість природного газу включити вартість тарифу на транспортування магістральними трубопроводами (закупівля на дані послуги не проводилася). Чи можемо ми, як Замовник внести дані зміни в договір на постачання природного газу
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4488 / 4428
Замовник вимагає надати сертифікат відповідності тільки ДерждорНДІ. Маємо сертифікат УкрСЕПРО. Як аргументовано довести Замовнику, що його вимога є дискримінаційною?
Відповідь
16.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4969 / 4911
закладу потрібно закупити природний газ на суму 400 тисяч гривень. Процедура повинна бути переговорна, чи відкриті торги?
Відповідь
04.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4989 / 5027
Доброго дня! Згідно із частиною 2 статті 27 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, … Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Питання: Чи має право учасник обґрунтовано визначати конфіденційну інформацію при участі у торгах як відкритих, так і у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону? Чи тільки у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2