Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6025 / 6155
Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник укладає договір про закупівлю... не пізніше 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір. Якщо останній 20-й день перебігу строку приходиться на вихідний, дата укладання договору переноситься на наступний робочий день?
Відповідь
31.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5709 / 5851
Доброго дня! Наше комунальне підприємство є замовником, що здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання. 1. Ми плануємо придбати сталеві та поліетиленові труби. Підкажіть до яких кодів можна віднести ці закупівлі по СРV за ДК 021:2015? 2. Чи можемо ми за підсумками проведених допорогових закупівель та відкритих торгів укладати договори строком дії два роки? 3. Наше підприємство планує закупити хлор рідкий (на суму більше 1 млн. грн.) та сульфат алюмінію (на суму до 1 млн. грн.) . Обидві закупівлі відносяться до одного класу по СРV за ДК 021:2015 24310000-0 (Основні неорганічні хімічні речовини). Чи можемо ми здійснити закупівлю сульфату алюмінію, як допорогову? Дякуємо!
Відповідь
30.10.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
6003 / 5894
Ч. 2 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено однією з підстав визнання торгів такими, що не відбулися, - скорочення видатків на здійснення закупівлі. Складається враження, що окремі Замовники користуються цією нормою для неукладання договорів з окремим учасниками-переможцями. У зв'язку з наведеним: 1. Чи має право Замовник на цій підставі визнавати торги такими, що не відбулися, після акцепту пропозиції? 2. Чи правомірні дії Замовника з визнання торгів такими, що не відбулися, на підставі проекту змін до плану? 3. Чи мав Замовник у протоколі про визнання торгів такими, що не відбулися вказати посилання на конкретні документи, що стали підставою для зменшення (скорочення) витрат?
Відповідь
30.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6025 / 5793
Закладом за результатами переговорної процедури укладено договір на постачання теплової енергії. Після укладення договору, було укладено додаткову угоду, якою суму договору зменшено з 600 000 до 400000 відповідно до наявного фінансування. Після зменшення суми договору надійшло додаткове фінансування в сумі 190 000. Чи має право заклад в такому випадку укласти додаткову угоду ,якою збільшити суму договору на 190 0000 грн.( 400 000грн+190 000.), тобто в межах 600 000грн.,на які було укладено первісний договір, чи в такому випадку 190 000грн. буде новим предметом закупівлі і необхідно укладати новий договір??? І друге питання: як в подібній ситуації необхідно поступити, у випадку якщо додаткове фінансування обумовлено збільшенням ціни на теплову енергію.
Відповідь
27.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8246 / 7769
Прошу пояснити, чи допускається (відповідає чинному законодавству) укладення договору за результатами торгів в валюті пропозиції учасника (долар/євро) - переможця, якщо останній є нерезидентом. Торги оголошено в гривні.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2