Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1389 / 1423
Скажіть будь ласка, чи необхідно скасовувати допорогові закупівлі, на які було оголошено закупівлю (аукціон) через майданчик до 19 квітня але не завершені, у зв"язку з вступом в дію нової редакції ЗУ "Про відкритяі торги"
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1471 / 1487
Прошу дати роз'яснення щодо допорогових закупівель які були розпочаті до введення в дію нової редакції Закону і не завершені до 19.04.2020 року підписанням договору. Вартість предмета закупівлі становить більше 50 тис. грн. Відміняти іх у зв'язку з введенням в дію нової редакції закону чи завершувати підписанням договору?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1420 / 1478
Доброго дня! Територіальним управлінням державної судової адміністрації України в Львівській області у березні 2020 заплановано та здійснено закупівлю послуг з утилізації/видалення сміття та поводження зі сміттям (код ДК 021:2015 - 90510000-5) на суму 97 082,72 грн., укладено близько 25 договорів по окремих об'єктах. Станом на сьогодні, у зв'язку з ліквідацією одного з підприємств, що надавало вказані вище послуги, договір необхідно розірвати і, відповідно, укласти новий, з іншим підприємством, на суму близько 2500,00 грн. Питання: чи необхідно в цьому випадку проводити спрощену закупівлю? Чи можна укласти прямий договір з оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оскільки з врахуванням роз'яснень в листі Мінекономіки "Щодо планування закупівель" від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 це новий предмет закупівлі? Дякую за відповідь.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1589 / 1494
Добрий день! Державною податковою службою України, керуючись наказом № 10 ДП "Прозорро", 16.04.2020 та 17.04.2020 розпочато три допорогові закупівлі. 21.04.2020 на веб-порталі Уповноваженого органу у розділі PROZORRO ІНФОБОКС з'явилася інформація про необхідність відміни допорогових закупівель, розпочатих та не завершених до 19.04.2020. Зважаючи на викладене, просимо надати ґрунтовне роз'яснення щодо необхідності відміни допорогових закупівель, розпочатих та не завершених до 19.04.2020. Крім того, просимо пояснити, хто саме має це робити: тендерний комітет або уповноважена особа.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1974 / 1874
Доброго дня, прошу Вас надати розяснення щодо закінчення допорогових закупівель, а саме закупівель, які були розпочаті до введення в дію до 19.04.2020 року та проведені з використанням системи під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, із застосуванням “Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі””, яка затверджена Наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 № 10. В Прикінцевих положеннях нової редакції Закону сказано, що Замовник має право завершити розпочаті до 19 квітня процедури закупівель за положеннями того Закону, який діяв на момент оголошення закупівлі. Процедурами закупівлі в старій редакції Закону є: відкриті торги, конкурентний діалог, переговорна процедура закупівлі. При цьому, згідно з абзацом четвертим ч. 1 ст. 2 старої редакції Закону під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини (далі – допорогові закупівлі), Замовники можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. При цьому в Прикінцевих положеннях нової редакції Закону не зазначено, що Замовник має право завершувати допорогові закупівлі в порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону. Тому постає питання чи має право Замовник після 19 квітня завершувати за старим Законом розпочаті до 19 квітня допорогові закупівлі відповідно до Наказу ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 № 10.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2