Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1613 / 1593
Доброго дня, допоможіть будь ласка визначити предмет закупівлі. Нам необхідно створити локальну комп’ютерну мережу в приміщенні лікарні. А саме: розробити технічне завдання, створити проект, встановити мережеве обладнання, виконати монтаж, налаштування та ввести створену локальну комп’ютерну мережу в експлуатацію. Враховуючи, що буде створюватися абсолютно нова мережа, нам потрібно визначитися: чи це будуть роботи за кодом 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг? або це послуги за кодом 72710000-0 - Послуги у сфері локальних мереж? або це товар за кодом 32410000-0 - Локальні мережі? Заздалегідь дякуємо за консультацію.
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1792 / 1817
Чи можна збільшити суму договору по відкритих торгах?
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1662 / 1583
Доброго дня. Підкажіть, якщо установа має орендарів і ці орендарі відшкодовують за комунальні послуги.При проведенні відкритих торгів на комунальні послуги, яку суму потрібно зазначати у пропозиції та договорі з тими коштами, що відновляться чи без?
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1466 / 1520
Чи потрібно оприлюднювати договір і звіт про укладений прямий договір (без використання електронної системи) у разі, якщо: 1. Предмет закупівлі менше 50 тис.грн. 2. Якщо дія Закону не поширюється на предмет закупівлі, зазначений в п.5 ст.3 Закону.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1852 / 1748
Згідно умов тендерної документації Переможець торгів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, подає Замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону. а саме: 4.1. Оригінал довідки ДПІ про відсутність заборгованості із сплати обов’язкових податків і зборів в Україні (Довідка має бути дійсна на дату подання Замовнику). (завантажується в електронну систему закупівель у вигляді файлу кольорової сканкопії документа в форматі pdf) та (подається Замовнику у письмовій формі) 4.2. Довідка в довільній формі про те, що відомості про юридичну особу, яка є учасником, внесено/не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. (завантажується в електронну систему закупівель у вигляді файлу кольорової сканкопії документа в форматі pdf) та (подається Замовнику у письмовій формі) 4.3. Оригінал довідки, виданої МВС України, про відсутність або наявність судимості щодо службової (посадової) особи учасника, особи яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичної особи, яка є учасником, особи уповноваженої на підписання документів пропозиції конкурсних торгів та договору про закупівлю (довідка датована не більше тримісячної давнини відносно дати подання Замовнику торгів). (завантажується в електронну систему закупівель у вигляді файлу кольорової сканкопії документа в форматі pdf) та (подається Замовнику у письмовій формі). Нами було завантажено усі необхідні оригінали документів в електронну систему вчасно.Проте Замовник після 5-ти денного терміну відхилив нашу пропозицію у зв'язку з ненаданням документів у письмовому вигляді.Чи правомірні дії замовника???Закупівля проводилась за старим законом.https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-16-002460-b
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2