Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3255 / 3324
У зв’язку з децентралізацією та приєднанням сусідніх громад, заклади освіти, які обслуговувалися централізованими бухгалтеріями стали автономними і відповідно кожен такий заклад став Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Замовником, який не має діючого договору про постачання електричної енергії, розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на 2021 рік на очікувану вартість, але станом на 31.01.2020 така процедура не буде завершена ( можливість укласти договір за результатами такої процедури виникне у Замовника лише у січні 2021 року). Як закупити електричну енергію для забезпечення безперебійної роботи Закладу у січні 2021 року? Чи має право Замовник укласти прямий договір до 50 тис. грн, у період проведення процедури відкритих торгів? Дякуємо.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3244 / 3107
За спрощ. зак. Передплата період-х видань обрано переможця. За умовами пр-ту дог-ру умовами оплати зазначено згідно Постанови КМУ від 04.12.2019 №1070 Передплатник здійснює попередню оплату 100% аванс. З 09.12.2020 вступає у дію постанова КМУ від 02.12.2020 №1198, яка забороняє попередню оплату. Питання, як укласти в цьому випадку Договір, чи не укладати зовсім (на якій підставі відхилити переможця чи відмінити закупівлю).
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3248 / 3232
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень Замовнику необхідно проводити відкриті торги або спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону. КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР є закладом охорони здоров’я, що надає медичні послуги населенню згідно статуту. Відповідно до договору укладеного між Центром та Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій: - Центр несе встановлену законом відповідальність за своєчасність, повноту та якість надання медичних послуг працівниками підприємства та підрядниками; - Вносити до системи інформацію про зміну адреси місця надання медичних послуг, графіку надання медичних послуг надавачем, графіка роботи працівників Центру, які надають медичну допомогу згідно з цим договором, контактних даних для запису на прийом до лікаря не пізніше ніж за тиждень до настання таких змін. Центр не може щорічно проводити процедури закупівлі телефонного зв’язку, тому що це призводитиме до постійних змін телефонних номерів, а також до непередбачуваних наслідків, а саме пацієнти не зможуть додзвонитися до своїх сімейних лікарів, педіатрів та реєстратур Центру для отримання необхідної інформації та надання відповідної медичної допомоги. Команда практик Центру обслуговує 68 тис. декларацій і тим самим не забезпечить своєчасне повідомлення про зміну телефонів підприємства пацієнтів, що призведе до порушення умови договору з НСЗУ. Всі телефонні номери лікарів зазначені у заключених деклараціях, тобто необхідно вносити зміни у 68 тис. декларацій. Отже, на підставі вищевикладеного просимо Вас роз’яснити чи потрібно щорічно Центру проводити закупівлю послуг телефонного зв’язку.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3019 / 3087
Прошу надати роз'яснення, щодо обов'язкового проведення переговорної процедури закупівлі послуг (послуг водопостачання, розподілу чи централізованого теплопостачання), що надаються виключно певними суб'єктами господарювання які є монополістами та не має технічних можливостей здійснити закупівлю в інших суб'єктів, якщо очікувана вартість закупівлі є більшою 50 тис. грн. та не перевищує 200 тис. грн. Так як доцільнішим буде укладення прямого договору відповідно до пункту 2 частини 7 статті 3 Закону про публічні закупівлі, та публікації звіту про договір без використання ЕСЗ.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3861 / 3909
Доброго дня! Може уповноважена особа здійснювати відкриті торги та переговорну процедуру? Примітка: скасували тендерний комітет, також є ще одна уповноважена особа, яка проводить спрощену закупівлю та займається опублікуванням планів.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2