Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.11.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2097 / 2134
Тендерним комітетом, за результатами аукціону, що відбувся у ході проведення відкритих торгів, встановлено ряд очевидних ознак узгоджених антиконкурентниних дій учасників тогів, що стосуються спотворення результатів торгів, що у свою чергу є порушенням передбаченим п. 4 ч. 2 ст. 6 та п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Питання № 1: Які, у даному випадку, дії повинен вжити замовник (тендерний комітет)? Питання № 2: Якщо більшість членів тендерного комітету голосують проти визнання переможцем торгів учасників, поведінка яких дає однозначний привід розцінювати її як антиконкурентні узгоджені дії, така пропозиція відхиляється? Якщо так, то як формулювати підставу для відхилення у протоколі засідання?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3102 / 3202
Доброго дня. Просимо надати розяснення чи є документ "тендерну(цінова) пропозицію за формою, наведеною у Додатку 1), який вимагається замовником у Розділі 3 п. 1 (Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції) кваліфікаційним критерієм. У разі якщо у ціновій пропозиції будуть заповнені не вся інформація, що була необхідна згідн додатку - чи повинен замовник прирівняти такий документ до кваліфікаційного критерію(що означає надання 24 г на доповнення інформації), або ж цей документ взагалі не повинен вимагатись замовником Згідно закону, адже Згідно закону "Пропозиції подаються учасниками після закінчення строку періоду уточнення інформації, зазначеної замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями," тобто документ Цінова пропозиція не є обовязковий згідно законодавства? Або ж відсутність заповнених рядків у документі який вимагаз замовник є причиною для відхиленння пропозиції?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4240 / 4223
Доброго дня. Звертаємось з проханням роз'яснити можливість застосування п.4 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". Організація провела процедуру закупівлі (відкриті торги) по КЕКВ 3110 у 2020 році. В результаті торгів підписано договір. Наразі в організації виникла потреба на додатковий обсяг товару. Вартість такого обсягу не перевищує 50% від суми укладеного тендерного договору. Чи може організація здійснити закупівлю шляхом проведення переговорної процедури згідно п. 4 ч.2 ст. 40 ЗУ? Чи має значення кількість учасників при проведення початкових відкритих торгів, у результаті яких було заключено перший договір, який зараз є основою для нової закупівлі? Бужемо дуже вдячні за роз'яснення та відповідь.
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3266 / 3257
Звертаємось до Вас з приводу наступного: Відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію та проєкт договору про закупівлю. Частина 2 статті 21 деталізує, що має містити оголошення про проведення відкритих торгів: 1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія; 2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності); 3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг; 4) очікувана вартість предмета закупівлі; 5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг; 6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій; 7) умови оплати; 8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; 9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати); 10) дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону; 11) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях; 12) математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). В оголошенні про проведення відкритих торгів може зазначатися інша інформація. При проведенні відкритих торгів з публікацією англійською мовою Замовник оприлюднює оголошення відповідно до частини 3 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Особливістю даної процедури є те, що під час її оголошення деякі поля Замовник повинен продублювати англійською мовою. Тому, підкажіть будь ласка, які саме поля дублювати при оголошенні англійською мовою чи Замовник повинен заповнювати всі пункти частини 2 статті 21 Закону України англійською мовою. Будь ласка, наведіть приклад (зразок) публікації оголошення англійською мовою.
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3185 / 3165
Згідно ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" необхідне посилання на експертизи можливості застосування переговорної процедури закупівлі (відсутність конкуренції за технічними причинами). Виникають питання: 1) Висновок якої експертної організації/експерта необхідно отримати для підтвердження відсутності конкуренції за технічними причинами? 2) Заключення торгово-промислової палати з цього питання буде підставою для застосування переговорної процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2