Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1279 / 1317
1.Сільська рада є засновником комунального підприємства, яке надає послуги з косіння трави. Чи можливо заключити договір з КП на надання даних послуг без застосування спрощеної закупівлі (вартість послуг складає - 70 тис.грн.)
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1496 / 1455
Доброго дня! Наше підприємство має потребу в закупівлі послуг з ремонту та повірки приладів обліку. Ремонт приладів обліку проводиться за потребою одночасно з повіркою. Визначення очікуваної вартості заздалегідь не є можливим. Яким чином проводити планування, якщо сума перевищить 50000 грн. та необхідно проведення спрощенної закупівлі. Якщо виникне нова потреба в закупівлі, очікувана вартість якої буде меншою ніж 50000 грн., достатньо буде оприлюднити звіт про укладений договір, чи необхідно проводити спрощену процедуру?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1448 / 1469
Добрий день. Чи можуть призначити уповноваженою особою робітника без його на то згоди?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1343 / 1394
Доброго дня. Надайте, будь- ласка, роз'яснення щодо того, чи потрібно вивантажувати звіт про укладений договір, якщо закупівля пройшла по авансовому звіту ( до 50 тис.). Якщо так, то яким чином робити це практично: який номер та дату договору вказувати ( якщо договору фізично не існує), чи сканувати чеки.
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1709 / 1787
Добрий день! Відповідно до частини дев’ятої статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Враховуюче зазначене, у випадку виправлення помилок учасником протягом 24 годин, чи має право учасник до завантажити новий документ котрий вимагався тендерною документацією та не був наданий у складі тендерної пропозиції при її поданні? Чи він має право виключно виправляти інформацію в тих документах котрі вже подані у складі тендерної пропозиції? Дякую за відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2