Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3234 / 3349
Ми комунальне підприємство, надаємо послуги з управління багатоквартирним будинком, ведемо комерційну діяльність, результатом якої є одержання прибутку. Засновником нашого підприємства в 2000 году була Місцева Рада -за рахунок вкладу засновника створився статутний капітал. Підприємство не являється отримувачем бюджетних коштів, діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування в поєднанні з бюджетним фінансуванням (інколи дають фінансування на збільшення статутного капіталу). Просимо Вас роз’яснити : «Чи повинні ми вести закупівлі матеріалів та послуг в системі ПРОЗОРО та Е-ДАТА?»
Відповідь
24.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2333 / 2438
Скажіть чи був вже затверджений Порядок відшкодування коштів за надані фермерам дорадчі послуги?
Відповідь
23.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2905 / 2833
Замовником проведена спрощена закупівля товару А, за результатами якої зекономлено кошти. Чи можлива закупівля товару А на зекономлені кошти без використання електронної системи, так як сума економії 40000, як нового предмету закупівлі? Дякую!
Відповідь
23.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2905 / 2928
Законом дозволяється виправити помилку відносно кваліфікаційного критерію, але в ч. 16 ст. 29 вказано "Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника ВИЯВЛЕНО НЕВІДПОВІДНОСТІ В ІНФОРМАЦІЇ та/або ДОКУМЕНТАХ, ЩО ПОДАНІ учасником У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ та/або подання яких вимагалось тендерною документацією". Тобто мова йде про документи та інформацію які/яку було подано. Також другий абзац цієї частини говорить "Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення НЕВІДПОВІДНОСТЕЙ В ІНФОРМАЦІЇ ТА/АБО ДОКУМЕНТАХ", тобто мова не йде про те що в повідомленні можна вимагати дозавантаження ненаданих документів. А в останньому абзаці сказано "Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ УЧАСНИКОМ У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ.... ". Також абз. 5 п. 1 ч. 1 ст. 31 говорить, Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: НЕ ВИПРАВИВ виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій НЕВІДПОВІДНОСТІ в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ НИМ У СВОЇЙ ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей". Можу зробити висновок, що закон не дозволяє вимагати дозавантаження відсутніх документів/інформації!? Прошу надати відповідь з цього питання!
Відповідь
23.11.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3448 / 3477
Наше підприємтсво проводить діяльність в окремх сферах господарювання з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії. Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі" для нашого підприємтсва, у випадку якщо предметом закупівлі є електрична енергія
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2