Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.05.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7422 / 7298
При оголошенні закупівель Замовник повинен надати інформацію щодо кількості робіт,послуг та товарів. З товаром все зрозуміло, а як бути з кількістю послуг, що мається на увазі? При оголошенні закупівлі наприклад,з ремонту освітлення на автодорогах, як можливо прорахувати при оголошенні торгів кількість наданих послуг? Казначейство відмовляється реєструвати договір в зв'язку з наданою інформацією в звіті - 1 послуга. Чи має казначейство право не реєструвати договір?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
7499 / 7307
Доброго дня! Згідно приписів частини сьомої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Нещодавно ми в один день оголосили проведення декількох закупівель за ідентичним четвертим знаком ДК 021:2015 (з однаковими кодами), однак різними найменуваннями (конкретною назвою), що зазначається в дужках, або з однаковою конкретною назвою закупівлі, проте відмінними технічними специфікаціями. Очікувана вартість кожної з таких закупівель - 1-2 млн.грн. Всі процедури оголошені як "відкриті торги". Просимо надати роз'яснення, чи зобов'язаний Замовник об'єднувати закупівлі за однаковими кодами та здійснювати поділ предмету закупівлі на лоти? Чи вважається у такому випадку порушенням з боку Замовника, а саме уникнення проведення відкритих торгів з публікацією на англійській мові? У даному випадку Замовник не уникає проведення процедури відкритих торгів, однак незрозумілим залишається значення норми "уникнення застосування цього Закону"?
Відповідь
27.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7213 / 6983
Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) відноситься до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. При цьому частиною 1 статті 10 передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про укладені договори, протягом одного дня з дня укладення договору. Зважаючи на те, що формою Звіту про укладені договори, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490, не передбачено оприлюднення скан-копії самого договору, просимо надати відповідь, чи є обов’язковим оприлюднення скан-копії договору при оприлюдненні Звіту про укладені договори у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель.
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10699 / 10421
Рішенням тендерного комітету від 30.01.2017 року (протокол № 11) затверджено Річний план закупівель на 2017 рік КЗ СОР «СОСДРЗН», відповідно до якого на лютий 2017 р. було заплановано закупівлю – Фармацевтична продукція (за 88 лотами, визначеними за міжнародною непатентованою назвою лікарського засобу) (код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція) очікуваною вартістю 832405,35 грн. за процедурою відкриті торги. Закупівля на зазначену очікувану вартість оголошена 09.02.2017 р., ідентифікатор – UA-2017-02-09-000819-b. Фактично закупівля відбулась тільки за 6 лотами з 88. За її результатами 21.03.2017 р. були укладені договори на загальну суму 131898,00 грн. З метою своєчасного забезпечення закладу лікарськими засобами, на засіданні тендерного комітету від 15.03.2017 р. (протокол № 70) прийнято рішення про проведення повторної закупівлі товару – Фармацевтична продукція (за 82 лотами, визначеними за міжнародною непатентованою назвою лікарського засобу) код ДК 021:2015: 33600000-6 за процедурою відкриті торги через систему публічних закупівель Prozorro на очікувану вартість 658302,84 грн. (за мінусом очікуваної вартості 6 лотів, за якими 21.03.2017 р. були укладені договори). Закупівля оголошена 15.03.2017 р., ідентифікатор – UA-2017-02-09-000576-c. При цьому до Річного плану закупівель на 2017 рік КЗ СОР «СОСДРЗН» (рішення тендерного комітету від 30.01.2017 р., протокол № 11) зміни не вносились (ні по очікуваній вартості предмета закупівлі, ні по кількості). Надайте, будь-ласка, роз’яснення: чи необхідно було за вищевикладених умов перед оголошенням повторної закупівлі 15.03.2017 р. вносити зміни до Річного плану закупівель на 2017 рік.
Відповідь
19.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10817 / 9926
Замовником проведено процедуру відкриті торги, яка не відбулась, через відсутність учасників. У разі здійснення нової закупівлі за цим кодом, за тим самим товаром та на ту саму суму -чи потрібно опубліковувати новий Річний план під нову процедуру або достатньо попередньо оприлюдненого плану под початкову процедури.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2