Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
8534 / 8341
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. З метою однозначного трактування та застосування вказаної норми Закону просимо Вас надати роз’яснення щодо того чи допускається застосувати ч. 5 ст. 36 Закону у випадку необхідності продовження строку дії договору про закупівлю укладеного у поточному 2017 році, але зі строком дії до 31.01.2018 року? Також просимо надати роз’яснення, що слід розуміти під терміном «строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року», та на який строк договір про закупівлю може бути продовжено для проведення процедури закупівлі?
Відповідь
13.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
9474 / 9344
у серпні 2017 року нами проведено процедуру закупівлі - відкриті торги по об'єкту "Реконструкція очисних споруд", визначено переможця та підписано договір, в ході отримання дозвільних документів по об'єкту виявлено, що проектантом допущено помилку в частині назви і об'єкт повинен називатися "Будівництво очисних споруд". що робити з проведеною тендерною процедурою? чи це є зміна істотних умов договору? як трактувати дану зміну?
Відповідь
30.11.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9420 / 9366
Закупівля природного газу на 2018 рік здійснюється на очікувану вартість та розпочинається у 2017 році. Підписання договору можливе при затвердженні кошторису (10-15 січня 2018 року)(ст. 48 Бюджетного Кодексу України). Як забезпечити бюджетній установі опалення закладу з 01.01.2018 р., якщо не можна застосовувати частину 3 статті 631 Цивільного Кодексу України при проведенні відкритих торгів (роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України) . При продовженні договору на постачання природного газу 2017 року (Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку)лімітів на січень 2018 року буде недостатньо. Також постачальники природного газу повідомили, що ліміти в одному місяці ділитися не можуть між різними постачальниками.
Відповідь
29.11.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7632 / 7518
1) Чи можна не пропорційно міняти кількість (без зміни ціни) в позиціях специфікації (одні більше, інші менше при збереженні сумарного підвищення в 20%) при продовженні дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі?.. 2) Чи можливо продовжувати строк дії договору, по якому сторонами ще не до кінця виконано свої зобов'язання (як в плані поставок, так і розрахунків за них)? Дякую.
Відповідь
27.11.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6628 / 6776
Відповідно до ч. 2 ст. 22 Закону Тендерна документація повинна містити, зокрема проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Просимо надати пояснення про які зміни іде мова. Договір має містити порядок змін умов проекту договору (як це прописпно в даному пункті)і що є доцільно за результатами аукціону так як може змінюватись строк, порядок оплати і ціна в залежності від того, що прописав замовник у вимогах тендерної документації. Чи порядок зміни умов уже підписаного договору відповідно до статті 36 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2