Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2441 / 2408
Просимо надати роз’яснення. Військовою частиною А3130 було двічі оголошено відкриті торги на закупівлю послуг автомобільного крану (очікувана вартість обидва рази складала 187800,00 грн.). Перші відкриті торги - жодного учасника. Другі відкриті торги - один учасник (ПрАТ "Южмормонтаж") з пропозицією 174000,00 грн.. Під час переговорів з ПрАТ "Южмормонтаж" щодо ціни встановлено, що ПрАТ "Южмормонтаж" пропонує ціну Договору - 187800,00 грн.. Чи має право військова частина А3130 укласти Договір з ПрАТ "Южмормонтаж" на суму 187800,00 грн.?
Відповідь
30.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2248 / 2281
Доброго дня. Прошу надати роз’яснення щодо правильності виконання дій зі сторони замовника. Замовником оголошено спрощену закупівлю на виконання робіт з капітального ремонту, згідно з її вимогами учасник повинен у складі пропозиції надати цінову пропозицію та розрахунок договірної ціни у форматі imd. Учасником надано цінову пропозицію у розмірі 100 000, 00 грн., в той час як договірну ціну він надав у розмірі 98 000,00 грн. У вимогах до закупівлі не зазначається, що сума договірної ціни повинна дорівнювати ціновій пропозиції, але це є само собою зрозумілим. Чи є невідповідність сум цінової пропозиції учасника та договірної ціни підставою для його відхилення? Чи маємо ми право укласти договір на 100 000,00 грн., та одразу до нього укласти додаткову угоду на зменшення суми договору до 98 000,00 грн.?
Відповідь
30.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2490 / 2209
якщо в оприлюдненому річному плані була запланована закупівля, але не була здійснена в запланований термін із за брака кошт, чи потрібно в такому разі складати протокол?
Відповідь
30.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2348 / 2319
Службою автомобільних доріг у Харківській області (надалі Замовник) 12 травня 2017 року за результатами проведеної процедури відкритих торгів укладений договір з надання послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення. За умовами договору строк надання послуг – до 31.12.2019, проте в грудні 2019 року через відсутність фінансування внесено зміни до договору, чим змінено пункт договору в частині корегування строку надання послуг, а саме - до 31.12.2020 року. На завершальному етапі виконання робіт Підрядником і Замовником було виявлено потребу у закупівлі додаткових аналогічних послуг у того ж самого учасника, загальна вартість таких послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, які не можливо було передбачити. Питання: Чи може Замовник провести переговорну процедуру відповідно п.5 ст.40 якщо від строку укладання основного договору минуло більше трьох років?
Відповідь
30.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2224 / 2231
Доброго. Згідно із Законом України про публічні закупівлі до 1 січня 2022 року замовник може утворювати тендерні комітети для здійснення процедур закупівель. Закупівлю від 50 до 200 тисяч здійснює виключно уповноважена особа. Закупівля до 50 тисяч - допорогова. Запитання наступне: чи може тендерний комітет здійснювати закупівлю до 50 тисяч гривень (прямої заборони у законі немає)? Чи має право тендерний комітет затверджувати план закупівель товарів та послуг до 50 тисяч гривень? (в законі теж нічого не сказано з даного приводу). Прошу надати розгорнуту відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2