Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1031 / 1094
Доброго дня. Хто може бути (повинен бути) уповноваженою особою у військовій організації (частині, військових навчальних закладах)? Військовослужбовець не може вимагати відповідної доплати згідно із законодавством за додаткові роботи. З військовослужбовцем не можливо укласти трудову угоду (контракт) згідно із законодавством. Штатний розпис військової організації затверджується керівними органами міністерства (а не в самій частині), де не передбачено керівними документами посада уповноваженої особи.
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1062 / 1079
Чи може працівник відмовитися від функцій уповноваженої особи, якщо так то як його звільтини?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
971 / 950
У зв’язку з введенням в дію нового Закону "Про публічні закупівлі" просимо надати розяснення як забезпечити інвалідів засобами реабілітації, а саме: - відповідно до постанови КМУ від 05.04.2012 № 321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітаціїосіб з інвалідністю....", особа з інвалідністю САМОСТІЙНО обирає підприємство, яке виготовлятиме засоби реабілітації. Договір є 3-х сторонній, (особа з інвалідністю (з зазначеням усіх персональних даних), орган соцзахисту та підприємство). В договорі вказано, що "Орган соцзах. забовязаний оплатити вартість ТЗР(засоби тех. реабіліт.) підприємству.". Договір є типовим, формується автоматично підприємством в базі ЦБІ (центральний банк івналідів). При реєстрації договору в органах казначейства виникло питання щодо оприлюднення таких договорів через систему ПРОЗОРРО, шляхом опублікування Звіту про укладений договір або використання процедур закупівлі або спрощеної закупівлі. Копія договору додається. ПРОСИМО надати розяснення щодо доцільності та необхідності проведення відповідних процедур для даних договорів. Дякуємо за співпрацю.
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1177 / 1209
В Законі не прописано, що саме Уповноважена особа має накласти свій підпис на затвердження документації на майданчиках. Чи може УО використовувати ЕЦП керівника для підпису цих документів.
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1448 / 1429
Чи можливо після двох не обувшихся процедур закупівель по нових змінах укласти переговорну процедуру закупівель. Враховуючи ст. 58 Конституції України, Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення. Чи можливо застосувати дану статтю Конституції України?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2