Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1135 / 1174
Згідно закону України №114-IX від 19.09.2019 р., що вступив в дію 19.04.2020 р., особливості здійснення процедури закупівлі послуг енергосервісу встановлюються окремим законом (пункт 3 частини 8 статті 3 згаданого закону). Просимо надати роз'яснення та інформацію стосовно наступного. 1.Який очікувальний термін прийняття цього окремого закону чи змін до чинного закону України №327-VIII від 09.04.2015 р. 2. Чи проводиться публічне обговорення проектів документів, що стосуються особливостей здійснення закупівлі послуг енергосервісу (змін до закону України №327-VIII від 09.04.2015 р., методичних та нормативно-технічних документів)? Якщо таке обговорення проводиться, то як можна ознайомитися з документами, що розробляються з цього питання та/чи прийняти участь у їх обговоренні?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1274 / 1212
Доброго дня! ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме ст. 4, встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план нашого підприємства затверджений початком року. На даний час нам виділено додаткові кошти на оплату послуг, які не були передбачені у річному плані на 2020. Як діяти, коли додатки до річного плану законом не передбачені?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1135 / 1094
Доброго дня, відповідно до нового закону про закупівлі чи маємо право ми здійснити закупівлю за благодійні кошти без застосування спрощеної закупівлі по коду ДК, по якому до цього часу вже було здійснено закупівлю за власні кошти на 50 тис.грн.
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1136 / 1153
Доброго дня, ми, комунальне підприємство, яке частково фінансується з бюджету міста Києва, 14.04.2020 року розпочали проведення допорогової закупівлі через електронну систему Прозорро на суму 198 000 грн. За результатами завершення кінцевого строку подання, учасниками було подано лише одну пропозицію по даній закупівлі. Дана пропозиція відповідає умовам оголошення про проведення допорогової закупівлі, у зв’язку з чим ми визначили даного учасника переможцем. І на разі хочемо укласти договір про закупівлю за результатами проведення даної допорогової закупівлі. При проведенні допорогових закупівель Замовники керувались Наказом ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та Наказом ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". У зв’язку із набуттям чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати роз’яснення чи правомірним буде після 19.04.2020 року укладення договору про закупівлю за результатами даної допорогової закупівлі, яка розпочата до набуття чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону, а саме відповідно до, Наказу ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та Наказу ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" та враховуючи положення статті 58 Конституції України, згідно якої Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи?
Відповідь
23.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1125 / 1167
Доброго дня. У зв'язку із введенням в дію нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", просимо зазначити граничні межі на закупівлю товарів та послуг при застосуванні допорогових, спрощених та відкритих торгів. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2