Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6951 / 6834
Доброго дня! Допоможіть визначити предмет закупівлі. Лікарня закуповує наконечник торсійний для офтальмологічної системи - 1 од. на суму 130 000 грн. по КЕКВ 2210 (предмети, матеріали, інвентар). Наконечник є комплектуючою деталлю до офтольмологічної системи, та не може існувати окремо від неї. В державному класифікаторі ми не знайшли відповідного коду (запчастина, деталь до обладнення). Надайте будь ласка відповідь!!!
Відповідь
15.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8040 / 8257
Якщо проводиться закупівля по науково-дослідним роботам, де задіяно і код ДК 021:2015, і код ДК 015-97, то який код вважати пріоритетним, і чи є вартістні обмеження по коду ДК 015-97?
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7136 / 6899
Добрий день! Відповідно до наказу Мінекономрозвитку №454 Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник можев изначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника в додатку до річного плану закупівель (сума закупівель менше порогової планки), навіть якщо замовник укладає прямі договори по кожній частині предмета закупівлі з різними контрагентами, оскільки Закон про публічні закупівлі не зобов’язує замовника використовувати електронну систему закупівель при допорогових закупівлях.
Відповідь
11.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7774 / 7805
Якщо Учасник пропонує у своїй тендерній пропозиції обладнання та/або матеріали для виконання робіт еквівалентні тим, що зазначені у тендерній документації,то хто (замовник чи учасник) повинен виконати коригування проектно-кошторисної документації (погодивши відповідні зміни з генпроектувальником), провести експертизу зкоригованого проекту та отримати експертний висновок документації. За чий рахунок здійснюються вищезазначені коригування та на підставі яких нормативно - правових актів?
Відповідь
16.08.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
9045 / 8967
Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» розділ 2 част.1 абзац 2 "Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги." Відповідно до пункту 12 частини 1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» з метою недопущення порушень у сфері державних закупівель просимо Вас надати роз’яснення з таких питань: 1) Чи правильно буде визначити предмет закупівлі за таким кодом - ДК 021-2015- 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, якщо послуга, що надається відповідно до договору буде прописана так: "Адаптація електронної карти для містобудівних потреб"? 2) Чи існують нормативні акти та/або роз'яснення стосовно правильності визначення коду ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, для тієї чи іншої послуги? 3) Чи може договір, в якому код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” не відповідає назві конкретної послуги і умовам договору щодо її надання, бути визнаним недійсним?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2