Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.12.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8077 / 8171
Доброго дня! Поясніть, буль-ласка, чи дозволяється застосовувати ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України до укладення договору за результатами переговорної процедури закупівлі і в яких випадках?
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
9709 / 9696
За численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів області просимо надати відповідь на наступне запитання. Відповідно до статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник має намір продовжити на 20 % тендерний договір за результатами переговорної процедури. В одному з пунктів договору прописана наступна норма: "В разі, якщо жодна із Сторін протягом 10 календарних днів до дати закінчення дії Договору не повідомить іншу Сторону про свій намір його розірвати, цей Договір вважається автоматично продовженим на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної у Додатку № 13 до цього Договору, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку". Чи треба в даному випадку замовнику укладати та розміщувати в системі ProZorro додаткову угоду про продовження строку дії договору?
Відповідь
20.12.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6033 / 5906
питання виклалено у файлі
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
8158 / 8126
Доброго дня! 30.11.2017 відбувся аукціон. Два учасника було відхилино та був визначен переможець. 6.12.2017 було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з переможцем. 12.12.2017 надійшла скарга від одного з учасників в якій зазначалося, що підстави для відхилення тендерної пропозиції Замовником є необгрунтованим. Оскільки скарга була сплачена не Скаржником, 15.12.2017 органом оскарження скарга була залишена без розгляду. Підкажіть будь ласка, якщо скарга до розгляду не прийнята, процедура закупівлі блокується? 10 днів з моменту повідомлення про намір укласти договір минуло. Коли ми можемо заключати договір з переможцем?
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6558 / 6199
На сьогодні Державним підприємством «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» укладаються ліцензійні договори про створення та використання об’єктів інтелектуальної власності (режисерських постановок, музичного або художнього оформлення). Правове регулювання цих Договорів визначається Главою 75 ЦК України «Розпорядження майновими правами інтелектуальної власності» та Законом України «Про авторські та суміжні права» та не відносяться до ординарних товарів, робіт чи послуг, які закуповуються. Більше того, зважаючи на специфічну природу прав інтелектуальної власності, які виникають з факту здійснення особою творчої діяльності, вказана сфера виключає конкурентність та раціональну можливість дотримання процедур закупівель. Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на придбання об’єктів інтелектуальної власності, створених на замовлення за ліцензійними договорами ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2