Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11778 / 11231
Ціна за одиницю товару (природний газ)з кінця жовтня зросла більше ніж на 20% у порівнянні із ціною узгодженої на момент укладання договору. Виконавець надав один висновок торгово-промислової палати, що підтверджує зростання ціни більше ніж на 20% від 01.11.2016 та другий висновок з торгово промислової палати від 22.11.2016 в якому засвідчується аналогічний діапазон цін. Також надано пропозицію внесення змін до договору шляхом укладання 2х додаткових угод. Тобто, в порівнянні із ціною договору ціна дійсно зросла більше ніж на 20%, але два висновки торгово-промислової палати засвідчують одномоментне зростання ціни. Виникає запитання: чи має право замовник вносити зміни до договору шляхом укладання 2х додаткових угод, почергово збільшуючи ціну за одиницю товару в сумі не більше ніж на 20%? Якою має бути ціна за одиницю товару в акті приймання-передачі, якщо протягом місяця буде узгоджено дві ціни, при тому, що в межах листопада коливання ціни не було?
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11650 / 11569
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), оголошення № UA-2016-11-18-001303-c, Головний сервісний центр МВС (далі – ГСЦ МВС) у листопаді 2016 року розпочав процедуру закупівлі товару за предметом: «Машини обчислювальні, частини та приладдя до них – за кодом ДК 016:2010 – 26.20.1 (лазерні принтери – за кодом ДК 021:2015 – 30200000-1), (пристрій для друку)». Кінцевий строк подання тендерних пропозиціє становив 05.12.2016 об 10 год. 00 хв. 25.11.2016 об 09 год. 32 хв. фізична/юридична особа звернулось із питанням щодо вищевказаної закупівлі, а саме: «24.11.16 у Вас був аналогічний аукціон UA-2016-11-07-001314-c Ця закупівля є повторною від того аукціону чи Ви додатково закупаєте ще 300 од БФП ?». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення щодо тендерної документації та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. За думкою ГСЦ МВС, вищевказане звернення не є по суті запитанням по роз’ясненню щодо тендерної документації та Замовник не повинен надавати та оприлюднювати роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. ГСЦ МВС 30.11.2016 об 17 год. 49 хв. через Кабінет на авторизованому електронному майданчику «Е-tender» (адреса в мережі Інтернет – https://bid.e-tender.biz/) в електронній системі закупівель «Prozorro» намагався надати відповідь на звернення, але електронна система закупівель «Prozorro» не прийняла нашу відповідь, та система надала наступне роз’яснення: «Увага! Виникли помилки експорту відповіді до ЦБД». Прошу врахувати, що ГСЦ МВС своєчасно надавав відповідь на звернення в електронній системі закупівель «Prozorro». Прошу надати роз’яснення: - щодо надання Замовником відповідей на звернення фізичних/юридичних осіб, які не є по суті запитанням щодо роз’ясненню до тендерної документації; - яким чином рахується перебіг строків у нашому випадку, протягом якого Замовник повинен оприлюднити роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Відповідь
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11584 / 11216
Підкажіть, будь-ласка, в ЗУ "Про публічні закупівлі" у ст.17 ч.3 вказано переможець повинен протягом 5 днів надати замовнику справку про несудимість та справку про відсутність заборгованості. Але за ЗУ "Про персональні дані" справка про несудимість робиться до 10 днів, а справка про відстуність заборгованості дійсна всього 10 днів. Як прорахувати дату коли потрібно звернутись щоб встигнути подати вказані справки чинні на дату подачі?
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11578 / 11778
Доброго дня! Очікувана вартість pfregsdks робіт 40 млн. гривень.(що менше ніж 5 150 тис. євро) Чи може Замовник оголосити відкриті торги з додатковим оприлюдненням оголошення анлійською мовою (по схемі "європейські торги")? Чи буде це порушенням Закону України "Про публічні закупівлі"? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
05.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11434 / 10970
Згідно абзацу 2 частини 3 ст..17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон): «Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.». 1) Чи має право Замовник зазначати в Тендерній документації вимагу до учасників, щодо надання додаткових документів до тендерної пропозиції після закінчення строку подання тендерних пропозицій/після проведення аукціону, крім документів зазначених в абазі 2 частини 3 ст..17 Закону, і в разі їх відсутності дискваліфікувати учасника? А саме: «Після завершення електронного аукціону, Учасник із найбільш економічно вигідною пропозицією та зі статусом «На розгляді» повинен упродовж одного робочого дня додатково надати відповідно до поданої ним кінцевої ціни (у форматі pdf, .jpg,) наступні документи: 1) договірна ціна; 2) зведений кошторисний розрахунок; 3) підсумкова відомість ресурсів 4) електронний файл ims, іmd тощо, із розрахунками ціни тендерної пропозиції та кошторисів відповідно до запропонованої ним ціни під час електронного аукціону.» 2) Чи підлягає дискваліфікації учасник який до своєї тендерної пропозиції (поданої до закінчення строку подання тендерних пропозицій) в електронній системі надав 1 необхідний для кваліфікації документ (зазначений в тендерній документації) після закінчення строку подання тендерних пропозицій/після проведення аукціону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2