Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 5
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо ми по постанові КМУ 225 про закупівлі по COVID-19, плануємо зробити закупівлю з постачальником на рік, то потім наприклад, в квітні карантин закінчиться, і як нам бути з цими договорами, чи все одно дія цієї постанови бути поширюватися на наші відносини? Чи нам потім потрібно буде робити відкриті торги з цим постачальником? Завчасно, дякую Вам за відповідь.
Відповідь
11.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6 / 1
В рамках реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво», відповідно до п. 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров´я у госпітальних округах , затверджених Постановою КМУ від 08.07.2020 р. № 612 на Реконструкцію приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, за адресою : Одеська обл., м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума, 4 за рахунок субвенції з державного бюджету передбачено 8000,000 тис.грн. Відділом охорони здоров´я Чорноморської міської ради було проведено спрощену закупівлю на виготовлення проектно-кошторисної документації по об´єкту «Реконструкцію приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, за адресою : Одеська обл., м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума,4». Кошторисна вартість даного проєкту відповідно до отриманого експертного звіту склала 36576,176 тис.грн. , в тому числі на придбання дороговартісного обладнання на суму 19244,683 тис.грн. В рамках цього проєкту державою планується забезпечення опорних лікарень необхідним обладнанням під підготовлені площі, в тому числі і КНП «Чорноморська лікарня», але на сьогодні не відомо яким обладнанням і коли ми будемо гарантовано забезпечені. Чи доцільно в даній ситуації оголошувати торги на загальну кошторисну вартість будівництва з урахуванням вартості обладнання ? Чи все ж таки розділити даний проєкт, вилучивши вартість обладнання з урахуванням вартості монтажу в окремий кошторис та в подальшому оголосити окремо тендер на роботи та окремо після проведення робіт на обладнання по існуючій потребі? На теперішній час ситуація ускладнена ще тим фактом , що на різницю кошторисної вартості проєкту повинно бути співфінансування з місцевого бюджету якого ще нема. Чи маємо ми право в даному випадку проводити закупівлю без наявності бюджетних призначень?
Відповідь
11.11.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1 / 0
Доброго дня. В ДСТУ ГОСТ 2.601-2006 визначені вимоги щодо експлуатаційних документів на вироби, а саме: "Паспорт – документ, содержащий сведения, удостоверяющие гарантии изготовителя, значения основных параметров и характеристик (свойств) изделия, а также сведения о сертификации и утилизации изделия." "Формуляр - документ, содержащий сведения, удостоверяющие гарантии изготовителя, значения основных параметров и характеристик (свойств) изделия, сведения, отражающие техническое состояние данного изделия, сведения о сертификации и утилизации изделия, а также сведения, которые вносят в период его эксплуатации (длительность и условия работы, техническое обслуживание, ремонт и другие данные)" Згідно з ДСТУ ГОСТ 2.601-2006 Паспорт або формуляр (або етикетка для виробів з незначною клькістю характеристик) є обов'язковим документом на виріб. Згідно з п.5 статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII "Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми ... чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації." Питання: наскільки правомірно з боку Замовника для підтвердження характеристик технічно-складного предмету закупівлі вимагати у учасника торгів надавати у складі тендерної пропозиції паспорт або формуляр на виріб. Чи не може бути ця вимога приводом для подальшого оскарження процедури закупівлі???
Відповідь
11.11.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2 / 3
прошу пояснити як має діяти замовник, як головний розпорядник бюджетних коштів у такій ситуації: Головний розпорядник бюджетних коштів, далі замовник, відповідно затверджених кошторисних призначень на 2020 рік провів процедуру закупівлі згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» №922, уклав та зареєстрував в казначействі договори на виконання робіт по капітальному ремонту по спеціальному фонду (07) які повинні бути виконані до кінця бюджетного року. Підрядник виконав роботи та подав акти виконаних робіт. Замовник замовив кошти для оплати акту виконаних робіт у місцевому фінуправлінні по спеціальному фонду в межах відповідний помісячних асигнувань. Фінансування не було, гроші на казначейський рахунок не поступили і замовник не в змозі зареєструвати кредиторську заборгованість по акту виконаних робіт у казначействі відповідно до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань затвердженого Наказом №309 від 02.03.2012 р. і дане зобов’язання відповідно до БКУ вважається небюджетним. До кінця року фінансування не буде. Підрядник вимагає розрахуватися за виконані роботи. Фінансове управління рекомендує планувати неоплачені роботи поточного року по спеціальному фонду у бюджеті на 2021 рік. При такому розвитку подій закупівлі згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник повинен провести нові процедури закупівлі (спрощена процедура, відкриті торги) на 2021 рік. Що є порушенням так як фактично роботи виконані. Прошу надати відповідь на наступні питання: 1.Як діяти замовнику, головному розпоряднику бюджетних коштів що розрахуватися із підрядником та не допустити порушення чинного законодавства? 2.На якому етапі замовник, як головному розпоряднику бюджетних коштів міг припуститися помилки?
Відповідь
10.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 0
Навчальний заклад має земельну ділянку. З метою її обробки, за відсутності техніки, навчальний заклад планує укласти договір контрактації сільськогосподарської продукції. Чи повинен навчальний заклад проводити тендерну процедуру, зокрема у виді відкриих торгів,з метою визначення сторони з якої укладе договір контрактації сільськогосподарської продукції.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2