Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1147 / 1167
Надання роз’яснення щодо виконання Рішення Антимонопольного комітету замовником
Відповідь
30.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
988 / 999
Які строки подання скарги в АМК України на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції? Стадія тендеру- Кваліфікація переможця. З якого моменту починається строк подання скарги? Відкриті торги без публікації іноземною мовою. Читаю ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме ст. 18. Але не зрозуміло. Поясніть детальніше. Дякую!
Відповідь
29.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1302 / 1188
Виникло питання щодо перебігу та зупинення строків при підписанні договору після прийняття рішення АМКУ. Якщо 13.05.20 було прийнято рішення про підписання договору, 22.05.20 було подано скаргу до АМКУ та 12.06.20 було рішення АМКУ. З якої по яку дату товариство могло підписати договір? Якщо після розміщення скарги суб’єктом оскарження в системі скарга автоматично вноситься до реєстру скарг і формується її реєстраційна картка. Скарга разом із реєстраційною карткою в день розміщення суб’єктом оскарження автоматично оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу. Отже, датою початку розгляду скарги є 22.05.2020 р. Як передбачено ч. 8 ст. 18 Закону № 922, розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених ч. 2 ст. 32 цього Закону. Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду. Чи вважається 22.05 (день подання скарги) зупиненням перебігу строків, тобто з моменту прийняття рішення про підписання договору пройшло 9 чи 10 днів? Чи враховується 10 день, як день подання скарги?
Відповідь
29.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1156 / 1150
Замовником оголошено закупівлю за результатами якої було дискваліфіковано декількох учасників закупівлі до закінчення період оскарження присвоєно статус-"процедуру зупинено через скаргу". Тендерним комітетом Замовника також було прийнято рішення про визнання переможцем процедури закупівлі учасника. Суб'єкт оскарження, не погодився із прийнятим Замовником рішенням та оскаржив його в Антимонопольному комітеті України, на що у свою чергу отримав позитивний результат.Враховуючи вищевикладене, постає питання щодо розгляду тендерної пропозиції суб'єкта оскарження, та чи наявна можливість оскаржити суб'єкт , якщо його визнають переможцем.
Відповідь
28.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1640 / 1645
Доброго дня. Просимо надати роз’яснення стосовно ситуації, що виникла у суб’єкта запиту як замовника процедури закупівлі. Так, процедура закупівлі (відкриті торги) здійснюється суб’єктом запиту згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» в попередній редакції станом на 17 квітня 2020 року (дата оприлюднення оголошення). Учасником процедури закупівлі рішення замовника про визначення переможця торгів було оскаржено до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, рішенням якої в задоволені поданої скарги відмовлено. Вказану відмову учасник процедури закупівлі оскаржив до суду, подавши заяву про забезпечення позову, яку суд задовольнив частково: заборонив продовжувати процедуру закупівлі, та зокрема, заборонив замовнику процедури закупівлі на період розгляду справи у суді укладати договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі. Внаслідок судової заборони, договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі у строки, визначені ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», не було укладено. У зв’язку з вищевказаним, просимо надати наступні роз’яснення: 1). Чи поновлюються строки укладення договору про закупівлю з переможцем процедури закупівлі, визначені ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі скасування судової заборони на укладання договору про закупівлю? Яким державним органом такі строки поновлюються? 2). Чи можливо укладення договору про закупівлю з переможцем процедури закупівлі з пропущенням строків, визначених ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вини у такому пропущені не має ні в замовника торгів, ні в переможця процедури закупівлі? 3). Якщо строки, визначені ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», не поновлюються, або є не можливим укладення договору про закупівлю з пропущенням вище зазначених строків, чи може пропущення цих строків бути підставою для відміни торгів? Наприклад, відміна торгів з підстав, викладених ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель)? Дякуємо за надані роз’яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2