Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1364 / 1405
Замовник зазначив у тендерної документації: «учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції – копії сертифікатів якості, відповідності, декларацій виробника, ТОЩО (по кожній товарній позиції), а також встановив, що в разі відсутності будь-якого документу (або пояснення довільної форми щодо його відсутності із посиланням на законодавчі акти) учасник буде відхилений, як такий, що не відповідає умовам, визначених тендерною документацією. Замовник не перелічив документи використовуючи сполучник «АБО», який би надав право вибору. Однак Переможцем визнано Учасника, який надав тільки деякі документи з перелічених Замовником. Замовник аргументував це наступним «Вираз «тощо» означає будь-який документ із перелічених». Якщо звернутися до словника - ТОЩО (уживається в кінці переліку чого-небудь як вказівка на його неповноту, на можливість його продовження; і таке інше) та АБО ( уживається на означення того, що з ряду перелічуваних предметів (явищ і т. ін.) можливий тільки один) не тотожні поняття. Чи правомірні дії Замовника?
Відповідь
08.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1104 / 1093
Замовник зазначив у тендерній документації: «учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції відповідну технічну специфікацію (по кожній товарній позиції), ЯКА ОБОВ’ЯЗКОВО МАЄ МІСТИТИ ІНФОРМАЦІЮ про повне найменування, місцезнаходження та КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ВИРОБНИКА (ВИРОБНИКІВ). Переможцем визнано Учасника, який не зазначив контактний номер телефону виробника, Замовник аргументував це наступним «Виробником пральної машини є Італія – тому відсутність номеру телефону можлива»? До формальних (несуттєвих) помилок Замовник це не відніс. Чи правомірні дії Замовника?
Відповідь
02.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1119 / 1068
Добрий день! будьласка допоможіть витрішити спіне питення... в умовах тендеру (відкриті торги) було прописно наявність посвідчень (з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки) учасник надав посвідчення з простроченими датами (кінцевий термін у посвідченнях 1-15 березня, аукціон відбувся 30 березня), пояснюючи тим, що в наслідок короновірусу не працюють учбові комбінати, та не було змоги виконати переатестацію співробітників. питання в наступному, можемо ми акцептувати як переможця такого учасника?
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1192 / 1195
Доброго дня, час від часу замовники в своїх тендерних документаціях встановлюють вимогу для учасників "надати довідку з банківськими рахунками актуальними на дату подання". Чи може бути однією з причин відхилення учасника, тому що учасник надав довідку з банківськими реквізитами, яка датована за 4 місяці до подачі документації? І чи можливе подання пропозиції учасником через один з авторизованих майданчиків у вихідний день (субота, неділя та/або святковий день)?
Відповідь
18.03.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1365 / 1303
Ст. 16 Закону передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. П. 37 ст. 1 Закону надано визначення лота – це визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Ч. 4 ст. 28 Закону визначено, що після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Суть питання. Замовником оголошено відкриті торги на закупівлю послуг по трьом лотам. Встановлено наступні кваліфікаційні критерії: наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме не менше ніж 5 слюсарів; наявність обладнання та матеріально-технічної бази – встановлено кількість необхідного обладнання (по видам) не менше 5-ти одиниць. Одним учасником подано пропозиції по трьом лотам. На підтвердження кваліфікаційних критеріїв надано документи та інформацію про наявність 5-ти слюсарів та обладнання по видам у кількості 5-ти одиниць. Перелік інформації та документів по кожному з 3-х лотів є ідентичним. Чи відповідають пропозиції такого учасника по кожному з лотів встановленим Замовником кваліфікаційним критеріям? Чи необхідно сумувати кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід у випадку подання учасником пропозицій на кожний лот (наприклад у випадку подання пропозицій по 2-м лотам кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід повинна бути не менше 10).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2