Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
989 / 966
питання по змісту Закону(Стаття 17. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, п.2. Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання).Суть питання: Тут мається на увазі невиконання зобов'язань перед цим же замовником чи перед будь яким іншим? І взагалі - якими документами слід обгрунтованувати розірвання договорів з недоброчесними виконавцями? тільки рішення суду чи може це бути просто акт? Якщо це просто акт - чи потрібно його десь реєструвати? роз"ясніть, будь ласка.
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1464 / 1404
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення в наступному питанні. Закупівля UA-2019-12-04-000293- Рішенням тендерного комітету від 12.12.2019 №4312 було визнано переможцем процедури відкритих торгів на закупівлю "Формений одяг, код 18110000-3 за ДК 021-2015 (формений одяг)", пропозицію фізичної особи підприємця, як таку, що відповідає вимогам Замовника, зазначеним в тендерній документації. Повідомлення про намір укласти договір було розміщено на веб-порталі Уповноваженого органу. Згідно протоколу засідання тендерного комітету було прийнято рішення пропозицію ФОП відхилити відповідно до абзацу 3 пункту 2 частини 1 статті 30 Закону України "Про здійснення державних закупівель". У зв’язку з тим що переможець - "не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону". Але згідно вимог була надана відповідь Державної податкової служби України Головного управління ДПС у м. Києві, щодо розгляду заяви про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), де повідомляється, що станом на 13.12.2019 р. по платнику податків не обліковується заборгованість за основним місцем реєстрації. Надана відповідь була вкладена на «Кваліфікації» з усіма іншими документами своєчасно. Згідно пункту 1 частини другої Статті 17 Закону України не зазначено в якій формі подається інформація про заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). А також в переліку документів, які надаються переможцем торгів не вказано, яка форма Довідки повинна бути надана. З цього прошу надати відповідь, чи є правомірним рішення щодо дискваліфікації з тендерних торгів учасника? Заздалегідь дякую!
Відповідь
13.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1815 / 1590
Доброго дня! В нас виникли два питання, щодо пропозиції обраного Замовником Переможця. Вимога ТД: «…До ціни тендерної пропозиції (за формою, згідно з Додатком 2) мають бути надані підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни у відповідності до ДСТУ: -розрахунок прямих витрат; -розрахунок вартості матеріальних ресурсів; -розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів з розрахунком вартості машино-години власної будівельної техніки, вартості машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності); -розрахунок загально-виробничих витрат (виходячи з структури будівельної організації); -розрахунок заробітної плати; -розрахунок коштів на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій; -розрахунок прибутку (в межах усереднених показників, згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013); -В разі необхідності: витрати на перевезення робітників, на відрядження робітників, на перебазування підрядної організації та інші; -Інших витрат, передбачених ДСТУ та врахованих у вартості пропозиції; -Пояснювальну записку до договірної ціни; -Детальний графік виконання робіт (Додаток 4); -Розрахунки інших витрат учасника, якщо вони передбачені договірною ціною. -Необхідно надати розрахунок до тендерної пропозиції (договірної ціни) за зразком (Додаток 5)…» Перше питання: Переможець вказав рівень середньомісячної зарплати для розрахунку пропозиції суму у розмірі 4000,00 грн. (чотири тисячі гривень нуль копійок). Відповідно до ст.8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», рівень місячного розміру заробітної плати становить 4173 гривні (чотири тисячі сто сімдесят три гривні). Тобто, Переможець вказав нижче рівня середньомісячної заробітної плати. Підкажіть, будь ласка,чи є це помилкою? Друге питання: Учасник-переможець надав Довідку, в якій зазначає, що не надає окремим документом у складі Тендерної пропозиції розрахунок заробітної плати, посилаючись на Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №196 від 27.07.2018 року та Постанову Кабінеті Міністрів України №546 від 11.07.2018 року, без зазначень конкретних пунктів/абзаців/розділів, тобто, на що саме Переможець посилається, та з яких законних підстав та чому вирішив не надавати розрахунок заробітної плати, який чітко передбачений та вимагається умовами тендерної документації, зовсім не зрозуміло. Підкажіть, будь ласка, чи є це помилкою учасника-переможця?
Відповідь
04.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1266 / 1199
Доброго дня. Надайте, будь ласка, роз'яснення наступної ситуації. У разі проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою у день та час закінчення строку подання тендерних пропозицій розкриваються тендерні пропозиції та замовник розглядає їх на відповідність вимогам тендерної документації. Строк розгляду - до 20ти робочих днів. Учасник у складі своєї пропозиції надав документ, що згідно вимог тендерної документації є обов'язковим про те у період розгляду завершився його строк дії. Тобто на момент кінцевиго строку подання пропозицій та початку фактичного розгляду даний документ був чинним, а на момент завантаження рішення по прекваліфікації даний документ вже втратив чинність. Чи може така обставна бути підставою для відхилення тендерної пропозиції даного учасника? Чи не буде відхилення учасника, підсля спливу строку дії необхідного документу, трактуватися як умисне затягування Замовником строків розгляду пропозиції з метою не допущення учасника до аукціону? Дякую.
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1724 / 1527
В тендерній документації замовник висунув вимогу підписати Електронну банківську гарантію електронно-цифровим підписом. Але майже всі банки вже перейшли на КЕП (кваліфікований електронний підпис), що є більш досконалим. Має право замовник Не визнати переможцем участника, який надав банківську гарантію з КЕП ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2