Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7975 / 7797
При оприлюдненні Повидомлення про намір укласти договір після оголошення переможця не накладений ЕЦП.Какови наслідки цього? Можна не відміняти процедуру закупівлі? Буде чи ні при цьому завантажений в систему договір про закупівлю?
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8071 / 7664
Під час проведення відкритих торгів у період завершення подачі пропозицій учасник з найменшою ціною не наклав електроний цифровий підпис: Чи є це помилкою або підставою для відхилення пропозиції Чи не буде порушенням ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо Замовник підтвердить таку пропозицію.
Відповідь
18.07.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
7347 / 7542
На сайті ПРОЗОРО були проведені тендерні процедури, але електронна цифрова підпис не накладено. Являється це порушенням правильності проведення процедури та закону України про Публічні Закупівлі і які наслідки це може привести. Дякую.
Відповідь
17.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7437 / 6773
Чи необхідно накладати Електронний Цифровий Підпис на документи учасника закупівлі, які скріплені мокрою печаткою Учасника та підписом Уповноваженої особи учасника? Подробиці в доданому файлі.
Відповідь
14.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6643 / 6511
Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади установлює Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Відповідно до частини третьої статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Частиною першою статті 25 Закону встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі. Згідно зі статтею 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Склад та порядок розміщення обов'язкових реквізитів електронних документів визначається законодавством. Електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму. Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною. Відповідно до статті 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Відносини, пов'язані з використанням електронних цифрових підписів, регулюються законом. Оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис" (частина перша статті 7 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»). Враховуючи зазначене прошу надати роз’яснення на наступні питання: 1. Чи повинен учасник (особа, яка виступає від імені учасника) публічних закупівель мати електронний цифровий підпис? 2. Чи повинен учасник відкритих торгів накладати на свою пропозицію та завантажені разом із пропозицією документи (які вимагаються замовником у тендерній документації) електронний цифровий підпис? 3. Чи має право замовник вимагати від учасників накладання електронного цифрового підпису на тендерну пропозицію та інші документи (завантажені учасником відповідно до тендерної документації) під час проведення відкритих торгів?
Відповідь
1 2 3 4 5 6 7
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2