Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.06.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
527 / 556
Мне три месяца невыплачивают епидтрымку 6500 заявка положительная .
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
211 / 220
Наявна потреба на придбання палива до кінця року. Ціни на паливо різні, та не стійкі. Чи може комунальна установа замість укладання договору з підприємством на купівлю палива, оформити корпоративну платіжну картку, яку працівник зможе використовувати при оплаті палива. Чи не буде, це вважатися ухиленням від використання системи Прозорого ?
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
228 / 213
Слава Україні! Допоможіть розібратись із таким питанням. Статею 2 Закону України “Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України” встановлено, що Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України є державним органом. Відповідно до статті 5 начальний заклад Держспецзв’язку віднесено до загальної структури Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Чи має право підрозділ Держспецзв’язку (навчальний заклад), що входить до загальної структури Держспецзв’язку проводити публічні закупівлі із застосуванням підпунку 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 723) без використання електронної системи закупівель. Заздалегідь дякую Вам за допомогу!
Відповідь
27.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
510 / 499
Оформил ещё 28.03 дениг нет в дий погоджено
Відповідь
26.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
519 / 518
30.03.22р.було успішно подано заявку на підтримку 6500грн. Кошти досі не надійшли! Скажіть будь ласка коли будуть виплати?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2