Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
562 / 594
Комунальне підприємство "Будинок книги" Чернігівської міської ради - є комунальним підприємством, яке створене за рішенням органів місцевого самоврядування. Власником підприємства являється територіальна громада міста Чернігова в особі Чернігівської міської ради. Майно підприємства є власністю територіальної громади та перебуває в його повному господарському віданні. Згідно Статуту підприємства: ОСНОВНА МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА - ЦЕ ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКА і ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ. Питання по суті: 1. Чи є Комунальне підприємство "Будинок книги" Чернігівської міської ради ЗАМОВНИКОМ в розумінні статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Чи зобов"язане Комунальне підприємство "Будинок книги" Чернігівської міської ради під час придбання різних товарів, робіт та послуг у юридичних та фізичних осіб дотримуватись в обов"язковому порядку вимог Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
24.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
524 / 589
Ми комунальне підприємство, надаємо послуги з управління багатоквартирним будинком, ведемо комерційну діяльність, результатом якої є одержання прибутку. Засновником нашого підприємства в 2000 году була Місцева Рада -за рахунок вкладу засновника створився статутний капітал. Підприємство не являється отримувачем бюджетних коштів, діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування в поєднанні з бюджетним фінансуванням (інколи дають фінансування на збільшення статутного капіталу). Просимо Вас роз’яснити : «Чи повинні ми вести закупівлі матеріалів та послуг в системі ПРОЗОРО та Е-ДАТА?»
Відповідь
18.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
505 / 528
Є комунальне підприємство (засновником якого є селищна рада),забезпечує виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії споживачів; У статутному капіталі юридичної особи державна частка акцій більше 50 відсотків.Підприємство здійснюється свою діяльність на комерційній основі, отримує прибуток. Чи відноситься таке підприємство до Замовників, які здійснюють закупівлі відповідно Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
567 / 592
Доброго дня! Будь ласка просимо надати відповідь у вирішенні наступних питань: У відповідності до п.4 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі Закон) Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» (далі Підприємство) в розумінні вимог Закону є замовником в окремій сфері господарювання та відповідно до п.2 ч.2 ст. 2 Закону здійснює діяльність з забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії споживачам та займає монопольне становище. Підприємство, крім основної діяльності, пов’язаної з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії здійснює інші види діяльності в сфері будівництва, робіт та надання послуг. Для здійснення даних видів діяльності Підприємству необхідно здійснювати закупівлю товарів, які будуть використані при виконанні робіт чи наданні послуг та їх вартість буде включена до актів виконаних робіт та пред’явлена до відшкодування. В зв’язку з чим, просимо надати роз’яснення, чи можливо підприємству в даних випадках не проводити закупівлі передбачені Законом, користуючись п. 2 ч. 6 ст. 3 Закону, а саме: - Підприємство за результатами закупівлі (тендер/спрощена закупівля) уклало договір на виконання робіт та/або послуг з бюджетною установою, згідно якого є виконавцем таких робіт чи послуг, чи зобов'язано в такому випадку Підприємство проводити закупівлю (тендер/спрощена) товарів на виконання вже укладеного та діючого договору робіт/ послуг? - Підприємство уклало прямий договір на виконання робіт/послуг, тобто без застосування електронної системи закупівель (до 50 тис.грн.) з комерційною установою, та згідно якого є виконавцем цих робіт чи послуг, чи зобов'язано Підприємство проводити закупівлю (тендер/спрощена) товарів на виконання вже укладеного та діючого договору робіт/ послуг?
Відповідь
09.11.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
504 / 499
Комунальне підприємство виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, зокрема населенню міста. Оплату наданих послуг населення здійснює на підставі отриманої квитанції, зокрема в банківських чи інших фінансових установах, на власний вибір. На сьогоднішній день між Підприємством та деякими Банками укладено договори (які щорічно пролонгуються) на прийом платежів від населення, що передбачають утримання Банком комісійної винагороди за дану послугу з суми внесених споживачами платежів, при цьому з самого платника комісійна винагорода за платіж вже не знімається, а якщо і знімається, то в меншій сумі. Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" Підприємство є Замовником, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на правовідносини, що виникають в процесі прийому банками чи іншими фінансовими установами платежів від населення за комунальні послуги в частині виплати Підприємством Банку комісійної винагороди. Чи можна розглядати даний випадок, як такий, на який не поширюється дія Закону у зв'язку з виключеннями, передбаченими пунктами 5 та 6 статті Закону. Яким чином має діяти підприємство в даній ситуації, враховуючи, що загальна річна сума комісійної винагороди по всім банкам та фін. установам значно перевищує 50 тис. грн., однак точна сума прорахована заздалегідь бути не може, оскільки в який спосіб та в якій установі оплачувати споживач обирає сам. Чи зобов'язано підприємство проводити спрощену процедуру закупівлі на 2021 рік чи може далі працювати по раніше укладеним договорам, які пролонгуються?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2