Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.07.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1339 / 1360
якщо двічі відмінено відкриті торги, то ми заключаємо прямий договір. Чи можемо ми збільшити суму за прямим договором, ніж це було вказано у відкритих торгах? Виникла ще додаткова потреба. Наприклад, по відкритим торгам 500кг цементу, а потім виникла ще додаткова потреба ще в 150кг.
Відповідь
19.06.2023 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1116 / 1141
Просимо надати консультацію щодо законності прийняття замовником рішення про відміну закупівлі послуг (ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги) Проведення лабораторних досліджень харчових продуктів за фізико-хімічними і мікробіологічними показниками, на вміст токсичних елементів і окремих забруднювачів під час здійснення державного контролю (нагляду)(UA-2023-05-11-007416-a ) Замовник відмінив закупівлю спираючись на той факт, що термін дії Атестату відповідності був чинний до 09.06.23 . При цьому, Лабораторія пройшла переатестацію та отримала новий Атестат НААУ від 10.06.23 терміном дії до 09.06.28. Замовнику про переакредитацію та отримання нового Атестату достеменно відомо. Відомості про переатестацію містяться на офіційному сайті НААУ. Рішення про відміну прийнято замовником 15.06.23 о 15:52. Чи законне рішення замовника? Чи допоможе оскарження рішення замовника до АМКУ
Відповідь
01.06.2023 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1632 / 1541
Відповідно до Рішення 15 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 28.02.2023 р. №350/23 "Про організацію діяльності комунального підприємства «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» Комунальному підприємству «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» доручено забезпечити виконання функцій централізованої закупівельної організації та здійснити організаційно-правові заходи у встановленому законодавством порядку з урахуванням особливостей створення та діяльності централізованих закупівельних організацій, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 р. № 1216. При цьому, згідно пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Враховуючи вищевикладене, прошу надати роз’яснення з наступного питання: Чи має право замовник-комунальне підприємство, закупівлі якого здійснюються через КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради», укласти договір про закупівлю товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, або послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, або робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги, організовані КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» в інтересах комунального підприємства, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, Комунальним підприємством КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради». Директор С.М. Калачова
Відповідь
30.05.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1493 / 1450
Пунктом 17 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) в редакції від 19.05.2023 передбачено, що Договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин другої — п’ятої, сьомої — дев’ятої статті 41 Закону та цих особливостей. При цьому у пункті 17 перед словосполученням «та цих особливостей» відсутня кома, на відміну від попередньої редакції Особливостей. Чи може відсутність коми означти, що істотні умови договору про закупівлю (пункт 19) не застосовується?
Відповідь
24.05.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1500 / 1531
Комунальним підприємством "Господар" 26.04.2023 р. оголошено процедуру відкритих торгів на придбання товару (автовишки) очікуваною вартістю 1800000,00 грн. Вказану закупівлю відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Чи може замовник станом на сьогодні (24.05.2023р.) укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів на підставі пп. 6 п. 13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом...), враховуючи зміни, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471, чи потрібно оголошувати нову процедуру закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2