Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
687 / 680
Замовник одержує кошти з різних джерел фінансування, а саме: держбюджет, місцевий бюджет. Предмет закупівлі товар. Якщо в різний час здійснюється фінансування з місцевого бюджету по затвердженій програмі в який вказано на які напрями надаються кошти. Наприклад: сільська рада одного села затвердила програму на здійснення закупівлі наприклад меблів до 100, 0 тис. гривень код CPV 39130000-2. Через два – три місяці інша міська рада затверджує і надає фінансування на офісну мебель скажемо 30,0 тис.грн. Чи може Замовник заключити прямий договір без застосування електронної системи закупівель на 30,0 тис.грн. для придбання офісної мебелі (CPV 39130000-2)?
Відповідь
27.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1110 / 1121
Вітаю. Нам як Замовнику необхідно провести закупівлю послуг страхування ОСАГО - і стало питання: а який період надання послуг і дії договору страхування? 1. згідно Закону від 01.07.2004 № 1961-IV Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Внутрішні договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік. (Ст.17 ЗУ), а згідно Закону Про публічні закупівлі" та постанову 1178 закупівля здійснюється згідно річної потреби. Питання: чи можливо оголошення процедури відкритих торгів з особливостями де Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг буде 1 календарний рік від дати підписання акту виконаних робіт (поліс діє 1 рік) чи до 31 грудня 2024 року. Якщо до 31 грудня 2024 року - то як закупати на наступний рік враховуєчи що це обовязкове страхування - укладати додаткові угоди на 20 % і за цей час проводити відкриті торги на 2025 рік? Дякую
Відповідь
27.03.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
692 / 715
Адміністрацією Шевченківського району Дніпровської міської ради на підставі п. 11 Особливостей було укладено "прямий" договір на суму 47 400,00 грн., в розділі Інші умови зазначено, що істотні умови договору можуть змінюватись відповідно до п. 19 Особливостей. Співробітник ДКСУ в Шевченківському р-ні м. Дніпра відмовила в реєстрації зобов'язань за укладеним договором, оскільки, як вона стверджує їх навчали, що п. 19 може застосовуватись тільки при укладанні договору відповідно до п. 10 і 13 Особливостей. звертаю увагу, що в Особливостях. в п. 19 дійсно зазначено п.10 і 13, та відсутня інформація щодо істотних умов "прямих" договорів. питання, чи правомірні дії співробітника ДКСУ?
Відповідь
26.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
690 / 706
Підпунктом 19 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Уряду від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) передбачено що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля послуг, пов’язаних із створенням або залученням фінансових інструментів, а також послуг, пов’язаних із створенням інструментів страхування, перестрахування та/або відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів. Чи стосується створення /залучення фінансових інструментів саме відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів або може бути застосовуватись самостійно без прив’язки до відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів?
Відповідь
22.03.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
826 / 820
ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА Управління освіти вул.Тараса Бульби, будинок 4, м. Дубно, Дубенський р-н., Рівненська обл., 35603 тел./факс (03656)3-22-14 e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 04590725 № 483 від 22.03.2024 МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2 www.me.gov.ua У зв’язку з тим, що законодавством у сфері закупівель не визначено, який саме орган уповноважений надавати інформацію, щодо визначення розрахунку середніх цін по споживчих товарах на ринку, коливання цін на ринку, просимо Вас, як Уповноваженого органу, що здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, надати наступні роз’яснення: 1. Яким документом (інформацією) повинен керуватися Замовник при визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування)? 2. Механізм здійснення розрахунку, щодо внесення змін до договору про закупівлю (прямих договорів до 100 000,00 грн. та тендерних договорів більше 100 000,00 грн, та укладених договорів по підпункту 6 пункту 13 Особливостей) в частині зміни ціни за одиницю товару? 3. При визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування), та при заключенні договору в результаті відкритих торгів при наявній специфікації, чи можна керуватися граничними цінами Головного управління статистики у Рівненській області? 4. Якщо при тендерній закупівлі, Учасник вийшов на торги з загальною сумою меншою від очікуваної, але одна із позицій по ціні за одиницю товару значно перевищує граничну ціну / ринкову ціну за одиницю товару, чи може Замовник вимагати внесення змін, щодо цієї позиці в бік зменшення та на підставі чого? Начальник управління Наталія ІВАНИЦЬКА Юлія Пахалюк, 0992951215
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2