Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1954 / 2074
За результатами переговорної процедури було укладено договори з бюджетними установами на постачання теплової енергії (товар) у січні 2020 року за тарифом 1697,80 грн. за 1 гкал (без ПДВ). На початку опалювального періоду 2020- 2021 р. було встановлено новий тариф на теплову енергію в розмірі 1439,65 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) (на 15 % нижче зазаначеної в договорі). Шляхом укладання додаткової угоди в листопаді було внесено зміни про зменшення ціни на теплову енергію. У звязку зі збільшення ціни на природний газ, планується коригування тарифу на теплову енергію в грудні. Тариф буде збільшено на 13 % відносно зазначеного в додатковій угоді листопада й складатиме 1627,30 грн. за 1 Гкал. Але розмір нового тарифу менше зазанченого в договорі на 4 %. Чи можливо внести зміни до діючих договорів шляхом укладання додаткової угоди?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2237 / 2244
Установа складає фінансовий та інвестиційний плани, які затверджує Мінекономіки. На оплату комунальних послуг, звязку, канцтоварів тощо використовуються кошти, отримані від власної господарської діяльності. При складанні фінансового плану заповнюються зокрема таблиця 1 "Формування фінансових результатів", таблиця 3 "Рух грошових коштів",таблиця 5 "Капітальні інвестиції". Питання: 1. При складанні річного плану закупівель на яку таблицю потрібно орієнтуватися:"Формування фінансових результатів" чи "Рух грошових коштів"? І чи повинні суми (в розрізі статтей витрат) в річному плані закупівель бути тотожними сумам, що вказані у фінансовому плані? 2. згідно методичних рекомендацій таблицю 5 "Капітальні інвестиції" заповнюють без урахування податку на додану вартість. В русі грошових коштів витрати на здійснення капітальних інвестицій вказують з ПДВ. Які суми (з пдв чи без пдв) і з яких таблиць включати у річний план закупівель на придбання основних засобів і нематеріальних активів?
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1827 / 1958
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖІ-АГЕНТ», далі – Товариство, звертається із проханням надати роз’яснення щодо наступного питання. 07 травня 2020 року між Товариством та Ізмаїльською філією державного підприємства «Адміністрація морських портів України» був укладений Договір про постачання електричної енергії споживачу № 39-В-ІЗФ-20, який було розміщено на офіційному порталі ProZorro (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-03-25-000650-c). 01 серпня 2020 року вступила в дію Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», згідно якої тариф на послуги з передачі електричної енергії збільшився на 84,83 грн без ПДВ за 1 МВт*год, і становить 240,23 грн без ПДВ за 1 МВт*год. Відповідно до ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови Договору не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів (п.6 ч.5 ст. 41), зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (п.7 ч.5 ст. 41). На момент укладення Договору про постачання електричної енергії споживачу від 07 травня 2020 року № 39-В-ІЗФ-20, формула розрахунку тарифу на послуги з постачання електричної енергії споживачу мала вигляд: Тпост = Црдн + Мпост + Тпер, де Тпост – тариф на послуги з постачання електричної енергії споживачу; Црдн – середньозважена ціна на ринку «доба наперед» за поточний період; Мпост – винагорода постачальника за надання послуг з постачання електричної енергії споживачу (маржа постачальника); Тпер – тариф на послуги з передачі електричної енергії, встановлений НКРЕКП. На момент укладення Договору про постачання електричної енергії споживачу від 07 травня 2020 року № 39-В-ІЗФ-20, Тпер складав 155,40 грн без ПДВ за 1 МВт*год, який був чинним до 31 липня 2020 року включно. З 01 серпня 2020 року, згідно Постанови НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», Тпер почав складати 240,23 грн за 1 МВт*год. Товариство просить надати роз’яснення, чи є Постанова НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668», згідно якої тариф на послуги з передачі електричної енергії збільшився на 84,83 грн без ПДВ за 1 МВт*год, і становить 240,23 грн без ПДВ за 1 МВт*год., підставою для зміни умов Договору, відповідно до ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
27.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2150 / 2130
Добрий день!Проведена спрощена закупівля з сумою без ПДВ. Учасник- переможець закупівлі,надав суму на аукціон без ПДВ, а в формі "Цінова пропозиція" врахував ПДВ. Як бути??? адже сума договору (з ПДВ) і сума пропозиції на аукціоні не будуть однаковими!! Відхилити?? Як обгрунтувати ??
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1920 / 1912
Доброго дня! Потрібна консультація з такого питання. ми є платники ПДВ, в перше приймаємо участь у закупівлі без ПДВ, нашу компанію визнали переможцем у закупівлі https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2020-06-15-002407-b В рамках реалізації Грантового проєкту, Донаром проекту виступає Європейський Союз, договір підписуємо без ПДВ. Нам дали копію реєстраційної карти проекту(програми). Які наші подальші дії, як все документальо зробити і провести?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2