Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1714 / 1748
Протягом року землерийні та інші земляні роботи перевищують 200 000 грн. Яку процедуру закупівлі обирати. Це послуги чи роботи?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2277 / 2210
Замовником було оголошено відкриті торги по предмету закупівлі "Капітальний ремонт" (аукціон відбувся 04.05.2020р., ідентифікатор закупівлі UA2020-04-15-001630-b). врезультаті розгляду тендерних пропозицій пропозиції перших чотирьох учасників були відхилені. П"ятий учасник визнаний переможцем, оприлюднено повідомлення про намір укласти договір. Одним з учасників, пропозиція якого була відхилена, подано скаргу до АМКУ, яка була задоволена. Рішенням АМКУ замовника зобов"язано скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника та скасувати рішення про визначення переможця. Замовником виконано вимоги АМКУ та надіслано відповідь до АМКУ. Далі потрібно було скинути кваліфікацію. Але в результаті технічної помилки останнього учасника, пропозиція якого розглядалася та було визначено переможцем, повернуто на перекваліфікацію. Інших учасників повернути на перекваліфікацію в системі не можливо. Таким чином, повернути на повторну кваліфікацію пропозицію скаржника також неможливо. В даному випадку, як правильно вийти з ситуації?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1845 / 1914
Чи можна вносити зміни до тендерної документації, якщо зміни вже було внесено у зв'язку з задоволенням скарги Учасника в АМКУ??? Чи можливо внести зміни в інші пункти тендерної документації або додати інші пункти з власної ініціативи??
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1987 / 2031
З ментою максимальної економії та ефективності(оскільки Замовник є платником ПДВ) в тендерній документації Замовник вказав наступну інформацію: "до оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить загальну вартість тендерної пропозиції кожного окремого учасника, без урахування включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ)". При цьому очікувана вартість в річному плані зазначена з урахуванням всіх податків та зборів, в тому числі ПДВ. В результаті проведення закупівлі переможцем може стати як платник, так і не платник податку на додану вартість. Однак, у разі якщо переможцем стає платник ПДВ вартість договору буде відрізнятися від вартості визначеної за результатами аукціону на суму ПДВ. Системою Prozorro реалізацію такої закупівлі з червня 2019 року функціонально передбачено. Однак, чи не буде такий договір нікчемним, оскільки в ч. 4 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону переможця процедури закупівлі, крім випадків визначення грошового еквівалента зобовязання в іноземній валюті та/або випадківперерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції без зменшення обсягів закупівлі?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2280 / 2196
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі відсутності підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбаченої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), при цьому підтвердження таких підстав може бути передбачено в довільній формі. Однак, в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 зазначено, що Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг відноситься до даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. А згідно ч. 5 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних. Враховуючи вищенаведене виникає наступне питання: чи має право Замовник вимагати в тендерній документації необхідність підтвердження учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстави, встановленої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2