Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1973 / 1910
Замовником було оголошено ljgjhjujde закупівлю на суму 29700,00 грн. До участи в аукціоні було подано пропозиції від двох учасників. За результатами аукціону виграв учасник, вартість пропозиції якого, була 12150,00 грн. Розглянувши його пропозицію, замовником було прийнято рішення обрати його переможцем. В свою чергу, інший учасник подав вимогу дискваліфікувати переможця згідно статей 31 та 29 Закону про Публічні закупівлі. Чи може замовник відхилити таку вимогу?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2069 / 2021
Добрий день! Підкажіть будь-ласка проведено відкриті торги на закупівлю лабораторних реактивів на суму 400 000 грн. до 19.04.2020р. Фактично проплачено 170 000 грн. Договір закрито. До кінця року є необхідність закупити товар ще на 20 000 грн. Яку процедуру проводити відкриті торги чи спрощену?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1889 / 1749
Доброго дня, надайте будь ласка, роз'яснення щодо підстав застосування п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". 19.02.2020 року з переможцем закупівлі UA-2020-01-20-000048-c, було укладено договір про надання Послуг з відлову тварин (вилов та транспортування. тимчасове утримання безпритульних тварин в м. Кам’янське). Отримавши лист від виконавця послуг про виконання договору на 75% та велику кількість неопрацьованих заявок на вилов тварин, замовник звертається за додатковим фінансуванням, для замовлення додаткового об'єму послуг з відлову тварин. Враховуючи специфіку даного виду послуг (знайомий виконавцю ареал мешкання безпритульних тварин), замовнику було б зручно замовити додатковий об'єм послуг у тогож самого виконавця. У зв'язку з цим, виникає питання, чи можливо в данному випадку застосувати п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" і провести закупівлю додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Завчасно дякуємо за відповідь.
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2110 / 2041
Доброго дня. Ми, є замовниками в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі". Просимо Вас надати роз’яснення щодо наступного: чи має право Замвоник під час підготовки тендерої документації, оголошення про проведення відкритих торгів встановити забезпечення тендерної пропзиції шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Замовника? Дякуємо.
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1846 / 1869
Відповідно до ч. 16 ст. 29 Закону якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.Відповідно до ч. 9 ст. 26 Закону учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Просимо надати відповідь, чи може замовник вимагати виправлення помилки учасника шляхом надання ним документу для підтвердження кваліфкритерію, що учасником в ТП було не надано? Звертаємо увагу, що ваша відповідь https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=75635800-f094-4918-84ac-a065fabc9d36&lang=uk-UA&fbclid=IwAR1nWAJDzHYuzJuwPDLy1WbAEe020IP2Esv0nqG6_kvtrDaCpw_cAhm6cUI інформації щодо нашого питання не містить.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2