Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2275 / 2210
Чи потрібно анульовувати Річний план закупівель на 2020 рік у зв'язку з внесенням змін до Закону України "Про публічні закупівлі"? Як бути з запланованими закупівлями на березень, які не відбулися (вносити зміни в заплановану закупівлю чи планувати нову?)
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1797 / 1866
Можливість застосування ст.3 ч.7 ЗУ "Про публічні закупівлі"- "відсутність конкуренції з технічних причин" для закупівлі послуг ДК 021:2015- 64110000-0 Поштові послуги (Поштові послуги відправлення кореспонденції з використанням відбитка маркувальної машини) та проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель. Сума закупівлі 53000,00грн.
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1911 / 2017
Відповідно ч.16 Стаття 29 Закону України "Про публічні закупівлі", "Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей повинно містити таку інформацію: 1) перелік виявлених невідповідностей; 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності; 3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей". Прохаємо надати розяснення: Учасник, який запропонував найнижчу ціну не нададав: 1. Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору (виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення або інший документ, що підтверджує повноваження); 2. Копія(ї) завірена(і) у відповідності до вимог документації аналогічного(их) договору(ів) щодо виконання зобов’язань за аналогічним закупівлі предметом, визначеному данною тендерною документацією. Чи може Учасник після розміщення повідомлення про усунення порушень дозавантажити на електронний майданчик ці документи? Заздалегідь вдячна за відповідь.
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2044 / 1916
Замовником встановлена вимога в тендерній документації надати на фарбу емаль наступний документ: "Документ про відповідність запропонованого товару вимогам «Технічного регламенту щодо обмеження викидів летких органічних сполук унаслідок використання органічних розчинників у лакофарбових матеріалах для будівель та ремонту колісних транспортних засобів», затвердженого наказом МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ від 02.10.2018 № 1394" ПИТАННЯ: чи має право замовник вимагати такий документ, так як в наказі вказано, що стадія I починає діяти з 01.01.2021? що це може бути за документ на сьогоднішній день?
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2439 / 2517
Доброго дня! Просимо надати відповідь на наступні питання: 1.Замовником укладено договори до 19.04.2020 року без використання електронної системи закупівель на суму 38150 грн. (по ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні) До кінця року плануємо закупити ще на 120000 грн. На 8000 грн. можемо закупити ліки без використання електронної системи, чи необхідно проводити спрощену закупівлю на 8000 грн. ? 2.Було закуплено обладнання без використання електронної системи під COVID-19, але в договорі сума була з ПДВ. З поставкою обладнання було передано додаткову угоду на зменшення суми та вказано «без ПДВ». В систему Prozorro додана додаткова угода, але віконце ПДВ неактивне, тому договір залишається з ПДВ. Як оприлюднити в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю без ПДВ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2