Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3135 / 3276
Доброго дня) Скажіть будь ласка, банківські послуги ( щомісячне обслуговування пост терміналу) не підлягають оприлюдненню і не є предметом закупівлі? Дякую
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4015 / 4080
Доброго дня, постало спірне питання щодо вибору типу процедури закупівлі - після того, як двічі не відбулись торги за спрощеною процедурою. Чи маємо право заключити прямий договір без застосування електронної системи закупівель (якщо двічі скасовано спрощену закупівлю через відсутність учасників) чи можливо треба проводити переговорну процедуру?
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3702 / 3585
Орган місцевого самоврядування (районна рада) хоче орендувати рухоме майно (транспортний засіб), що перебуває в комунальній власності іншої юридичної особи (спільного комунального підприємства). Орендодавець (спільне комунальне підприємство) на виконання вимог ЗУ "Про оренду державного та комунального майна" від 03.10.2019 №157-IX, вирішує включити майно до переліку ІІ типу та передає майно в оренду без проведення торгів за ціною визначеною згідно Методики. Даний договір підлягає оприлюдненню через веб-портал "прозорро.продажі". Запитання: Чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на правовідносини оренди рухомого майна органом місцевого самоврядування в процедурі оренди комунального або державного майна, що відбувається згідно процедури визначеної ЗУ "Про оренду державного та комунального майна" від 03.10.2019 №157-IX. Якщо так, то яким чином проводити процедуру закупівлі (яку обрати процедуру: закупівля без використання електронної системи закупівель, конкурентний діалог, спрощена закупівля, відкриті торги, тощо), наприклад, у випадку укладення договору оренди рухомого майна строком на 5 років за ціною 20 тис. грн. в рік, при цьому загальну сума договору за 5 років становитиме 100 тис.грн.
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3529 / 3620
В 2021 році планується проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю в квітні, потім в липні і у вересні, (як 3 окремі заходи в цьому році). Відповідно до пункту 9, частини 7, статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі- Закон), придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у тому числі якщо здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації. На перший захід в квітні плануємо закупівлю послуг харчування на суму 120 000 грн відповідно до даної статті Закону. На другий захід у липні також плануємо закупівлю послуг харчування на сумму 120 000 грн. Відповідно до пункту 6 розділу II "Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг "Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15 квітня 2020 року № 708, визначення предмета закупівлі товарів (крім лікарських засобів) і послуг, необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України з видів спорту, спортивних змагань, всеукраїнських масових фізкультурно-оздоровчих заходів, заходів з фізичної культури і спорту всеукраїнського та міжнародного рівня, у тому числі заходів із фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю, забезпечення участі національних збірних команд України в міжнародних спортивних змаганнях, а також висвітлення таких спортивних заходів з видів спорту осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації, здійснюється за обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного спортивного заходу (або забезпечення участі в ньому чи його висвітлення.. Враховуючи вищезазначене, просимо в межах компетенції надати роз’яснення з наступних питань: 1. Чи має право замовник здійснювати закупівлю послуг харчування для заходу з фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю без застосування порядку проведення спрощених закупівель відповідно до пункту 9, частини 7, статті 3 Закону? 2. Якщо сума здійснених закупівель послуг харчування для проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю за 2021 рік перевищить 240 000 грн. чи має замовник право закуповувати дану послугу без застосування порядку проведення спрощених закупівель (закупівля в квітні на 120 000 грн та закупівля в липні на 120 000 грн), окремо для кожного заходу з фізкультурно-спортивної реабілітації відповідно до пункту 6 розділу II "Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг "Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом МЕРТУ 15 квітня 2020 року № 708 ?
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3648 / 3590
Доброго дня ! На який період та за яких умов можна укласти договір на постачання природного газу відповідно п.3 част.7 ст.3 Закону про публічні закупівлі замовнику якщо учасник подав скаргу до АМКУ
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2