Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.01.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1851 / 1873
Ми є Виконавцями по договорам на розробку проектно-кошторисної документації. Сума двох договорів – не перевищує 1 105 000,00 грн з ПДВ. Вищевказані договори укладено 6 квітня 2020 року, без використання ЕСЗ, що підтверджується вказаними вище посиланнями. Враховуючи факт, що кошти на виконання вказаних договорів були виділені до кінця 2020 року, а Договора виконаними не були, чи має Замовник право на подовження терміну дії Договору? Також просимо вказати законодавчі підстави (норму закону, чи назву та номер нормативно-правового акту) на подовження терміну дії Договору.
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1424 / 1445
У зв'язку з виділенням кошторисних призначень на 2021 рік на отримання телекомунікаційних послуг в сумі 20 тис. грн. (у попередньому році на вказані послуги використали 31 тис. грн.), укладено прямий договір на отримання телекомунікаційних послуг на 2021 рік та оприлюднено в ЕСЗ звіт про договір про закупівлю без використання ЕСЗ. Зважаючи на те, що у попередньому році вартість послуг було вища очікуємо і в 2021 році, що вартість послуг становитиме не менше, а навіть більше у разі збільшення тарифів, а отже, буде потреба у збільшенні обсягів закупівлі при виділенні додаткових коштів до кошторису. Чи можна додатковою угодою збільшити обсяги закупівлі телекомунікаційних послуг якщо вартість договору не буде перевищувати 50 тис. грн.?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1433 / 1508
Між Київським національним торговельно-економічним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ" за результатом відкритих торгів було укладено Договір про закупівлю товару від 21.02.2020 № 156 за ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, батон, лаваш). Посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-09-001574-c Додатковою угодою до Договору від 23.12.2020 дію договору продовжено до 26.02.2021 року. Відповідно до ч.6 ст. 41 Закону дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Маючи намір збільшити суму договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, чи має Замовник включити дану суму до Річного плану закупівель на 2021 рік, як таку, що має бути «затверджена в установленому порядку». Оскільки, згідно ч. 1 ст. 4 Закону до Річного плану закупівель включаються закупівлі згідно наявної потреби, а даний предмет закупівлі відсутній в переліку товарів, визначених у частинах п’ятій і шостій статті 3 цього Закону, що передбачає випадки для здійснення яких цей Закон не застосовується. Чи означає це, що в Річному плані закупівель на 2021 рік, має бути передбачено суму, на яку буде укладено додаткову угоду на збільшення суми договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, оскільки саме в 2021 році виникла потреба у поставці товару та розрахунки будуть проведені саме в 2021 році?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1305 / 1415
Чи є чинною частина 3 статті 631 Цивільного кодексу України. Зараз укладаємо договір з ТОВ Київські енергетичні послуги і представник компанії просить видалити даний пункт із договору. . Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України умови цього договору застосовуються до відносин, що виникли між Сторонами до моменту укладання цього договору. Підставу скасування чи зміни даної статті не знайшли. Дякуємо
Відповідь
19.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1319 / 1323
Управлінню праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради виділено кошти з цільового фонду для оформлення передплати на газету "Проскурів" громадянам, які обслуговуються в Хмельницькому міському центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), окремих пільгових категорій жителів міста Хмельницького, інвалідам АТО/ООС в сумі 200 тисяч гривень. Чи підпадає дана закупівля під процедуру закупівлі в розуміні закону України "Про публічні закупівлі" чи здійснюється як відшкодування відповідно до рішення виконавчого комітете окремих пільгових категорій жителів міста?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2