Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1465 / 1415
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, на майданчиках наразі види закупівель не відповідають вимогам Закону 922 в новій редакції. З процедурами все зрозуміло. А от як правильно вказувати в річному плані, так звані "допорогові закупівлі" - "Договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ" чи "Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ"? Бо в законі видом закупівлі є саме "Договір", а не "Звіт про договір.."
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1257 / 1288
Органом місцевого самоврядування було укладено договір на придбання електроенергії на суму 184900 грн. в січні в системі прозор звіт договір.Тепер нам необхідно придбати електроенергії ще на 15000 грн.Як нам провести цю закупівлю? У нас єдиний постачальник "Київська обласна ЕК".
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1462 / 1425
Чи можна підписувати та виконувати Договір поставки у процедурі допорогових закупіівель, розпочатої до 19.04.20р., але не завершеної до цієї дати підписанням Договору поставки?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2306 / 2245
Відповідно до положень пункту 5 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Аналогічна підстава передбачена як виняток під час застосування переговорної процедури закупівлі – п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону. В свою чергу, відповідно до пункту 13 частини 1 статті 1 Закону конкурентна процедура закупівлі (тендер) – це здійснення конкурентного відбору учасників за процедурами закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу. Враховуючи вищезазначене виникає питання, яким чином провести процедуру закупівлі у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення переговорної процедури закупівлі?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1416 / 1404
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю - не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. В свою чергу, згідно пункту 9 частини 3 статті 14 Закону В оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Враховуючи вищезазначене виникає питання, якою нормою Закону замовник торгів повинен імперативно керуватися під час застосування спрощеної закупівлі, визначення кінцевого строку подання та оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2