Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6048 / 5904
Згідно розяснення мін.економіки №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 "Щодо закупівлі робіт" вказувалось, що якщо роботи проводяться по окремому обєкту, на який складений окремий обєктний кошторис, їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, встановленими частиною першою статті 2Закону. Чи правильно я розумію, що якщо у мене є однотипні види робіт (роботи з встановлення лічильників газу, але у цих робіт є окремий проект на кожні роботи з встановлення (на кожну квартиру для встановлення лічильника робиться окремий проект)я роблю додаток до річного плану і вказую кожну роботу в окремій колонці, прицому ці роботи не потрібно обєднувати в один предмет закупівлі і оголошувати відкриті торги оскільки кожна робота з встановлення лічильника має свій окремий проект і адресу?
Відповідь
24.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5768 / 5402
Наше підприємство здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка для товарів і послуг – 1 млн. грн., а порогова планка для робіт - 5 млн. грн.. Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» у 2017 році предмет закупівлі товарів і послуг визначається згідно з п. 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», за показником третьої – п’ятої цифр, а робіт із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої - п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Як правильно визначити загальну вартість предмету закупівлі, якщо при формуванні додатку до річного плану закупівель роботи та послуги перетинаються згідно Єдиного закупівельного словника, за показником третього знака.
Відповідь
24.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5890 / 5878
Наше підприємство здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка для товарів і послуг – 1 млн. грн., а порогова планка для робіт - 5 млн. грн.. Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» у 2017 році предмет закупівлі товарів і послуг визначається згідно з п. 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», за показником третьої – п’ятої цифр, а робіт із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої - п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Як правильно визначити загальну вартість предмету закупівлі, якщо при формуванні додатку до річного плану закупівель роботи та послуги перетинаються згідно Єдиного закупівельного словника, за показником третього знака.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6387 / 6180
Згідно наказу МЕРТУ "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" №454 з 01.01.2017 року предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” (далі - CPV), за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Отже, чи має право замовник не проводити одну з процедур, що передбачена згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" (відкриті торги, тощо) у випадку, якщо окремі товари або послуги належать до різних класів за показником четвертої цифри згідно CPV, або так само категорії за п'ятою цифрою, та вартість кожного з яких окремо не перевищує 200 тис. грн., але при цьому такі товари або послуги входять до групи за третьою цифрою CPV/класом за четвертою цифрою CPV, та вартість таких товарів або послуг в сукупності перевищує 200 тис. грн. в межах групи/класу?
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6540 / 6390
За класифікатором 016:2010 передбачено п'ять кодів (5-значних) для закупівлі овочів: 01.13.1 Овочі листкові, 01.13.2 Культури баштанні, 01.13.3 Культури овочеві плодоносні, інші, 01.13.4 Овочі коренеплідні, цибулинні та бульбоподібні, 01.13.8 Гриби та трюфелі. За класифікатором 021:2015 передбачений лише один код (5-значний) для закупівлі овочів: 03221000-6 Овочі. У нас є виробнича необхідність розпочати процедуру закупівлі (відкриті торги) овочів та грибів у 2016 році (грудень). Очікувана вартість при цому складає 410,0 тис. грн, аукціон (розкриття пропозицій) та укладання договору планується у 2017 році (січень-лютий). У тимчасовому кошторисі на 2017 рік ці суми будуть передбачені. У 2016 році для визначення предмета закупівлі використовується класифікатор 016:2010, а у 2017 році - класифікатор 021:2015. Питання: чи можемо ми розпочати процедуру закупівлі у 2016 році по одному предмету закупівлі - овочі, не зважаючи на те, що за класифікатором 016:2010 - це п'ять 5-значних кодів, а за класифікатором 021:2015 - один 5-значний код? Наміру ділити закупівлю на окремі лоти в нас немає. Дякую. Чекаю відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2