Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5284 / 4865
Підкажіть, будь ласка, як нам правильно вчинити в наступній ситуації: якщо в процесі виконання тендерного договору деякі позиції вже вибралися повністю, а деякі так сказати зависли. А нам потрібно знову купувати вибрані позиції, але коштів додатково не надають! Чи можливо якимось чином зіграти з тими завислими позиціями? Щоб звільнити кошти з тендерного договору та направити їх на закупівлю потрібних ліків.
Відповідь
02.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3733 / 3829
За рішенням тендерного комітету з одним із підприємств укладено договір стосовно друку та передачі у власність замовнику збірки творів переможців конкурсу літературної творчості. Опрацьований об'єм поданого до друку матеріалу перевищує обумовлені параметри: замість заявлених 180 сторінок згідно технічних характеристик специфікації обсяг збірки сягнув 260 сторінок. Щоб виконати всі умови договору по друку згаданої книги, зберігши якість слід: або не друкувати деяких конкурсантів взагалі, або друкувати прозові твори переможців до половини (без закінчення). І те і інше є некоректним по відношенню до конкурсантів і ставить під сумнів репутацію конкурсу та його організаторі. Вносити зміни в умови договору місцеві спецілісти вважають неможливим, адже механізм щодо даної конкретної ситуації відсутній. Згідно підпункту 3, пункту 4 статті 36 Розділу VІІ (Договір про закупівлі) Закону України, змінити умови договору можливо для покращення якості, що трактується достатньо вузько і однобоко (кращий папір, краща обкладинка і т.п.). Оголошення нових торгів з різних суб'єктивних та об'єктивних не є найкращим виходом із ситуації. Питання: Чи є реальним зберегти наповненість збірки збільшивши кількість сторінок та зменшивши кількість примірників і на основі чого змінити умови договору в межах заявленої суми?
Відповідь
02.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4582 / 4588
Зміна цени у разі коливання на ринку,згідно довідки статистикиє.Якщо ціна не перевищуе 10% ,але не витрумуеться різниця коливання цін по довідкам статистики
Відповідь
01.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4068 / 4083
Чи може бути підтвердженням факту коливання ціни на товар такий факт, як підвищення ціни на ринку у період з моменту проведення аукціону і до укладання договору. Я вважаю, що цей факт повинен відбутися після укладання договору. Але є рішення судів, де вони признають такий факт коливання ціни ще до укладання договору.
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4497 / 4387
Між підрядною організацією ТОВ "ЄВРОПАБУД" (Мною) та КВП "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" (Замовником) 31 жовтня 2016 року було укладено договір (Закону України "Про публічні закупівлі") на реконструкцію міського парку. На даний момент виконано 40% обсягу робіт. Заробітна плата на період заключення договору мінімальна заробітна плата в будівництві складала 3400 грн., тож договір був заключений за таким показником. 10 серпня 2017 року Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України підписали Зміни та доповнення до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку та будівництва України та Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України на 2009-2011 роки. Тож зробивши розрахунок заробітної плати, котрий сав більшим за 3400 та не перевищив прийняту заробітну в будівництві у м. Кременчуці, я, керуючись п. 3.4 підписаного договору "вартість робіт визначається за динамічною договірною ціною і може бути змінена за взаємною згодою Сторін відповідно до законодавства" виявив намір змінити раніше прийняту заробітну плату керуючись умовами договору та Законодавстовм Украхни. Чи можливе внесення таких змін до договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2