Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1847 / 1934
17.12.19 оголосили відкриті торги з закупівлі електричної енергії, як товару. Переможець торгів ТОВ "Сервіс Групп ЛТД" продає електрику по 1,97 грн. Одна з точок комерційного обліку - готель. Можна провести переговорну процедуру на універсальну послугу лише на одну точку(готель) і отримувати електрику від Київської обласної ЕК за 0,9 грн. Який механізм проведення процедури?
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2095 / 2056
Відкриті торги на закупівлю товару було оголошено у січні 2020 року, строк поставки товару згідно оголошення, тендерної документації та проекту договору до 15.04.2020 року, у зв'язку з чисельними оскарженнями учасників до Антимонопольного комітету процедура затягнулась, наразі станом на 08.05.2020 року акцептовано учасника згідно рішення Антимонопольного комітету, перший день укладання договору припадає на 12.05.2020 року. Питання: чи можемо ми укладати договір, якщо строк поставки товару вже минув.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2219 / 2154
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка,після набрання чинності нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі" на майданчиках неможливо відмінити відкриті торги відразу (без наявної скарги до органу оскарження), а лише по завершенню періоду оскаржень. На наше звернення до ДП «Прозоро» нам повідомили, що Інформаційно-телекомунікаційна система «Ргоzorro» розроблена та функціонує відповідно до Технічного завдання (далі - ТЗ), погодженого Міністерством розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України (далі – Уповноваженим органом), та відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року №922-VIII (зі змінами). На підставі яких положень Закону замовник немає права відмінити відкриті торги в період оскаржень, адже відповідно до частини 17 статті 18 Закону України "Про публічні закупівлі" "Після подання суб’єктом оскарження скарги до органу оскарження електронна система закупівель автоматично призупиняє початок електронного аукціону та не оприлюднює рішення замовника про відміну тендера чи визнання його таким, що не відбувся, відміну переговорної процедури закупівлі, договір про закупівлю і звіт про результати проведення закупівлі"? Дякуємо за відповідь
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2231 / 2290
Закупівля ліків (відкриті торги), яка була розпочата до 19 квітня 2020 року та завершена 04 травня 2020 року за кодом 33600000-6 Фармацевтична продукція ЛОТ 2 на суму 29000,00 грн. невідбулась по причині відсутності достатньої кількості учасників. Як проводити закупівлю за Новим Законом, якщо загальна закупівля ліків з початку року перевищує ПОРОГИ?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1705 / 1634
Згідно абзацу 3 ст. 10 Закону оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну - для товарів і послуг - 133 тисячам євро, для робіт - 5150 тисячам євро. Новелою Закону є норма абз. 2 ч.10 ст. 3, згідно з якою Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення застосування положень частини третьої статті 10 цього Закону. Чи означає це, що якщо у замовника за одним кодом заплановано 10 процедур (наприклад, такі, що неможливо об’єднати в одну закупівлю) сумарно за кодом загальна очікувана вартість закупівель сумма перевищує 133 тис. євро, то кожну з цих закупівель (незалежно від очікуванової вартості, навіть на 40 тис. грн) необхідно проводити як «відкриті торги з публікацією на англійській мові»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2