Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
466 / 477
Доброго дня. Ми бюджетна установа, заклад вищої освіти Цікавить інформація стосовно постанови 1364 від 22.12.2023 р якою були внесені зміни до категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 р. № 975, доповнивши їх пунктом 19 такого змісту: “19. Заклади освіти державної та комунальної форми власності. Підкажіть будь ласка, наш заклад не потребує перебування охорони по нашим об'єктам, але існує кнопка виклику наряду охорони за допомогою мобільного телефону, а також технічне обслуговування систем відеоспостереження які встановлені. Чи обов'язково нам заключати договір на ці послуги з поліцією охорони ?
Відповідь
17.04.2024 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
463 / 478
Чи можна бюджетній установі провести аварійний ремонт системи опалення в приміщенні по КЕКВ 2240, як послуга з поточного ремонту без застосування процедури закупівлі? Договір укласти за договірною ціною по КЕКВ 2240 без застосування АВК, аварійний ремонт системи опалення та аварійний ремонт пориву каналізаційних труб?
Відповідь
27.03.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
454 / 458
Замовник одержує кошти з різних джерел фінансування, а саме: держбюджет, місцевий бюджет. Предмет закупівлі товар. Якщо в різний час здійснюється фінансування з місцевого бюджету по затвердженій програмі в який вказано на які напрями надаються кошти. Наприклад: сільська рада одного села затвердила програму на здійснення закупівлі наприклад меблів до 100, 0 тис. гривень код CPV 39130000-2. Через два – три місяці інша міська рада затверджує і надає фінансування на офісну мебель скажемо 30,0 тис.грн. Чи може Замовник заключити прямий договір без застосування електронної системи закупівель на 30,0 тис.грн. для придбання офісної мебелі (CPV 39130000-2)?
Відповідь
25.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
454 / 491
Прошу надати роз'яснення з такого питання. Постановою КМУ від 21.11.2023 р. №975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 22.12.2023 р. №1364, заклади освіти державної та комунальної форми власності віднесено до зазначених категорій об’єктів. Чи можна здійснити закупівлю послуг, вартість яких перевищує 100 тис. грн., щодо охорони закладів освіти комунальної власності, уклавши "прямий" договір з підрозділом Управління поліції охорони, на підставі норми абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178?В абзаці 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей зазначено, що відсутність конкуренції має бути саме з ТЕХНІЧНИХ причин. Але ТЕХНІЧНУ можливість надавти аналогічні послуги мають безліч приватних охоронних фірм. Чи не буде порушенням укладення договору на надання послуг з охорони закладів освіти комунальної власності без проведення процедури відкритих торгів, на підставі виключення згідно з абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей?
Відповідь
20.02.2024 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
445 / 476
Чи можлево відхилення тендерної пропозиції на поставку товару від специкації товару в проекті договору, а саме чи допустимо вказувати не всі параметри товару в договорі які вимагались тендерною документацією? І чи правомірним є прийом товару який відповідає умовам договору, але не відповідає всім параметрам тендерної пропозиції переможця (зокрема січення одного з конструктивних елементів товару в тендерній пропозиції вказано 80х80 мм, фактично поставляється 90х90, але цього параметру немає в специфікації до договору)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2