Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
536 / 582
Чи відповідатиме вимогам чинного законодавства оголошення замовником запиту пропозицій для закупівлі товару (електроенергія) на 2024 рік, якщо укладений у попередньому році договір закупівлі аналогічного товару було продовжено на 2024 рік (зі збільшенням ціни договору до 20%) на час, достатній для проведення закупівлі для потреб поточного року?
Відповідь
27.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
534 / 565
Чи відповідатиме чинному законодавству огранізація закупівлі на 2024 рік товару вартістю понад 100 000 грн шляхом запиту пропозицій, якщо укладений у попередньому році договір закупівлі аналогічного товару був продовжений на 2024 рік на строк, достатній для проведення закупівлі (зі збільшенням ціни до 20%)?
Відповідь
23.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
526 / 500
Замовником проводилось звітування про виконання договорів за 2023 рік. Помилково прозвітував договір який був заключений на 2024 рік. Що робити в данній ситуації?
Відповідь
26.02.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
524 / 573
Замовником укладено договір про закупівлю продуктів харчування для потреб закладів освіти. У звʼязку із значним коливанням ціни товару на ринку, укладено додаткову угоду на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей в бік зменшення ціни за одиницю товару. Оскільки коливання ціни відбулось в бік зменшення ціни за одиницю товару, Замовником відповідно збільшено кількість товару в додатковій угоді, без зміни загальної суми договору. Чи правильно зробив замовник? Чи можливо при застосуванні підпункту 2 пункту 19 Особливостей в додатковій угоді змінити і обсяг товару, що поставляється у звʼязку зі зміною ціни за одиницю товару в бік зменшення?
Відповідь
19.02.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
515 / 495
За результатами проведеної процедури відкритих торгів з особливостями було укладено договір на закупівлю бензину А-95 та дизельного палива. Відповідно до умов договору ціна за одиницю товару визначається за Специфікацією. Поставка товару здійснюється партіями, відповідно до потреб та заявки покупця. Оплата товару здійснюється на підставі видаткової накладної протягом 60 робочих днів з дати її підписання сторонами. При перемовинах з постачальником домовились про зниження ціни товару на окрему партію, що буде відображено в первинних документах на відповідну партію товару. Про що було укладено додаткову угоду відповідно до підпункту 5 пункту 19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. В такому випадку, зменшення ціни не вважатиметься зміною ціни на весь обсяг Товару. Діючою ціною за одиницю товару по договору, при цьому, залишається ціна, встановлена Договором, без врахування знижок на окремі партії Товару. У свою чергу, сума договору про закупівлю зменшується пропорційно узгодженому зменшенню ціни на товар на дану партію. ЗАПИТАННЯ: Чи відповідає підпункту 5 пункту 19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування зменшення ціни товару на окремі партії поставок без зміни ціни на всі інші партії? Державна казначейська служба України порадила звернутись за роз’ясненням до Міністерства економіки України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2