Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4167 / 4147
Чи підлягають оприлюдненню додаткові угоди до договору, які не стосуються зміни істотних умов договору та не передбачені частиною четвертою статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі»? (Наприклад, зміна реквізитів сторін, джерел фінансування закупівлі тощо).
Відповідь
03.01.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5113 / 5027
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, як оприлюднити звіт про виконання договору, якщо договір укладений та завішений на ПРОЗОРРО зі строком дії 31.12.2017 (термін дії договору не буде продовжено та договір в подальшому не буде виконуватися) не виконувався (сума оплати та виконання за договором 0 грн.), оскільки Замовник не подавав Постачальнику замовлення на поставку товару? На площадці SmartTender.biz відсутня можливість проставлення в графі "Сума виконанних оплат" "0,00". Що в цьому випадку робити щоб оприлюднити звіт про виконання договору?
Відповідь
01.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5754 / 5606
Доброго дня! в 2017 році не встигла оприлюднити звіти про укладені договори, а у 2018 році система не дозволяє вказувати дату підписання договору 2017-м роком. Як викласти звіти???
Відповідь
28.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4293 / 4161
Добрий день. Наше підприємство уклало договір про поставку товарів, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та \ меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов`язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього закону. Однак частиною 3 статті 2 цього Закону зазначено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Окрім цього частиною 4 статті 2 Закону України "про публічні закупівлі" зазначено, що дія цього Закону для замовників, які проводять в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки (і міститься перелік випадків) Чи означає вищезазначені норми Закону, що звіт про укладені договори не потрібно подавати у таких випадках (держтаємниця і діяльність в окремих сферах господарювання)?
Відповідь
26.12.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6398 / 6280
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, звіт про виконання договору потрібно оприлюднювати з дати підписання останнього акту виконаних робіт, або після проплати в казначейській службі
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2