Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1804 / 1764
Добрий день! Цікавить питання чи вважатиметься порушенням закону використання процедури закупівлі (відкриті торги або відкриті торги англійською мовою) до предмета, вартість якого відповідає вартості для проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2349 / 2321
Після здійснення Держаудитслужбою моніторингу закупівлі (переговорна процедура) було винесено зобовязання щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема розірвати договір. На момент завершення моніторингу по даному договору вже були здійснені проплати за поставку товару. В даному випадку чи тягне це за собою повну відміну переговорної процедури? І чи потрібно заново проводити відкриті торги? Дякую!
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2069 / 2058
Доброго ранку. Була проведена закупівля по прецедурі відкриті торги. UA-2020-03-06-000200-a. Держаудит виявив порушення-один документ переможця був російською мовою без перекладу. Тому держаудит вимагає розірвання договору бо він укладений з порушенням,не вдповідність тендерній документації. Підскажіть,будь-ласка, як можна вийти з ції ситуації,оскльки договір дії місяць і за цей час переможець вже виконав частину роботи,тоб то він свої зобовязання по договору виконав.
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2346 / 2296
Відповідно до пп.2 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" редакція від 19.04.2020, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Просимо повідомити: 1. Якщо закупівля за процедурою відкриті торги із застосуванням прекваліфікації відбулась 2-чі, проте кожного разу для участі у даній закупівлі подавали свої пропозиції 2-ва та більше Учасників, проте закупівлі були скасовані у звязку з допущенням до аукціону за результатами прекваліфікації лише одного Учасника, чи має право Замовник у такому випадку застосовувати переговорну процедуру?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2093 / 2065
Законом України "Про публічні закупівлі" передбачено проведення процедур - допорогові закупівлі, спрощені закупівлі та відкриті торги. На початку року планувалося по одному коду ДК, саме по одному ДК, купівля товарів на сумму до 200 тис. грн. Закупили товарів по цьому же коду, на сьогодні, на 159 тис. грн., наразі є потреба докупити ще на 80 тис. грн. Чи можливо та правомірно провести відкриті торги на 80 тис. грн., оскільки сума перевищує 200 тис. грн, якщо ти вже купував та закупив по цьому же коду ДК на 159 тис. грн. Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2