Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1649 / 1620
Добрий день! Підкажіть спрощені закупівлі, який повинен бути мінімальний термін укладання договору. Є два варіанти який з них буде правильний щоб з боку всіляких перевірок все було правильно. 1). Згідно Статті 14. П 15. Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. 2). Згідно Статті 33 П 5. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1631 / 1649
Доброго дня. 1)Якими нормативно-правовоми актами має керуватися Замовник, щоб проводити закупівлі вартість яких менше 50 000 грн? 2)Чи має право відповідальна особа вносити в річний план закупівлі, вартість яких менша 50 000 грн.?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1447 / 1499
Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі", ми є замовником у розуміння закону але також інколи приймаємо участь у процедурах закупівель як учасники. Чи є в розумінні закону закупівля на «надання доступу до онлайн-сервісу для подачі пропозиції», закупівлею яку ми маємо вносити в план і оприлюднювати як Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи відповідно до статті 3 п.3 Закону. Дякуємо.
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1520 / 1491
Запит стосовно заверщення допорогових закупівель після 19.04.2020
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1681 / 1579
як проводити спрощену процедуру, якщо не має алгоритму проведення та інструкції?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2