Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6638 / 6517
Бюджетом місцевих органів влади передбачені витрати коштів для реалізації ІІ-го та ІІІ-го етапів по технічному переоснащенню газоочисної установки в обсязі 16 000 000,00 грн, а для реалізації проекту в цілому необхідно 79 000 000,00 грн. Різницю суми планується покрити за рахунок власних коштів Товариства (63 000 000,00грн.). Термін реалізації проекту 2018-2021 рр. З приводу вищезазначених обставин прошу надати роз'яснення та відповідь на наступне питання: Чи буде правомірним розміщення Товариством у системі ProZorro оголошення про проведення закупівлі з очікуваною вартістю 79 000 000,00грн., враховуючи, що обсяг бюджетних коштів складатиме лише частину - 16 000 000,00 грн.? Якщо ні, яким чином можна провести закупівлю робіт з реалізації зазначеного проекту, який фінансується з різних джерел фінансування?
Відповідь
20.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4221 / 4255
ІВПіМ НААН (далі -Інститут)є державною (бюджетною) науковою установою. На підставі укладених договорів Інститут виконує різноманітні накові дослідження, надає наукові обгрунтування та рекомендації з поставлених замовниками питань, тощо. Деякі наукові висновки, рекомендації, проекти Інститут може надати на підставі проведених аналізів, досліджень, спеціалізованих консультацій сторонніх організацій та підприємств. Для отримання зазначених результатів аналізів, консультацій Інститут укладає з сторонніми організаціями договори субпідряду, за якими Інститут оплачує організаціям надані "послуги". Фактично, Інститут замовляє послуги сторонніх організацій для виконання основного договору із Замовником з його відома та за кошти Замовника науково-дослідних робіт,які передбачені калькуляцією основного договору та перераховані на рахунок Інституту для забезпечення організації виконання договору, в тому числі для залучення цих сторонніх організацій. Запитання: чи трактуються укладені та оплачені Інститутом договори із сторонніми організаціями на надання певних послуг закупівлею за державні кошти, до яких застосовуються норми законодавства про публічні закупівлі? чи у зв'язку з тим, що кошти якими Інститут розраховується за надані послуги отримані ним від основного замовника цих послуг саме з призначенням "на залучення послуг сторонніх організацій" на такі договори не розповсюджуються тендерні процедури?
Відповідь
19.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4020 / 3896
Доброго дня! У відповіді на запит № 995/2017 зазначено, якщо оголошення оприлюднюється відповідно до частини четвертої статті 10 Закону, замовник здійснює розгляд тендерних пропозицій на відповідність тендерної документації та відхиляє тендерні пропозиції, які не відповідають умовам тендерної документації до проведення оцінки тендерних пропозицій. А, якщо після проведення аукціону виявиться, що учасник не надав документ, наприклад, розрахунок ціни або інший документ, пов’язаний із зазначенням ціни, або надав цей документи не за формою, встановленою у тендерний документації, то які дії замовника у такому випадку відносно тендерної пропозиції такого учасника?
Відповідь
11.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5630 / 5550
У 2017 році проведені закупівлі на виконання робіт по реконструкції будівлі на 5,5 млн.грн. Будівельні роботи виконані підрядною організацією на 4,0 млн. У 2018 році проведений перерахунок кошторисної вартості об'єкта реконструкції. Кошторисна вартість зросла додатково на 6,5 млн.грн. Питання: чи є необхідність оголошувати повторні торги в зв'язку із зростанням кошторисної вартост, быльш як на 50%, або укладається додаткова угода з вже існуючою підрядною організацією?
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6631 / 6448
Чи подпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги (наукові дослідження) надані фізичною особою на підставі договорів цивільно- правого характеру, які оплачуються за рахунок фонду оплати праці державної наукової установи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2