Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1855 / 2005
Просимо надати роз'яснення в наступній ситуації Перше питання. При проведенні процедури закупівлі з публікацією англійською мовою до нас звернувся постачальник, який бажає прийняти участь у нашій процедурі закупівлі. В своєму зверненні він повідомив, що не володіє українською мовою та просить надати перелік документів, які вимагає наша тендерна документація. Отже питання: Чи маємо ми перекладати тендерну документацію на англійську мову ? Якщо так, то яким чином повинні надати переклад (змінами у ТД/ надіслати E-Mail / у відповіді на питання ) Друге питання У зв’язку з змінами Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі № 1082 від 17.07.2020 року пункт 14: 14. Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Надайте будь ласка роз’яснення, яким чином необхідно вносити інформацію в оголошення, у тендерну документацію та заповнювати специфікацію договору, щодо назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, якщо згідно порядку визначення предмета закупівлі № 708 від 15 квітня 2020 року товари і послуги визначаються за четвертою цифрою Єдиного закупівельного словника ?
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1664 / 1637
На державному підприємстві є два підрозділи з різними напрямами діяльності: 1)невиробнича сфера 2)виробнича сфера. Чи може бути дві уповноважених особи, які будуть відповідальними за проведення усіх видів закупівель кожна але одна з питань виробничої сфери, а інша з питань невиробничої сфери діяльності підприємства?,якщо їм буде треба провести закупівлі за однаковим кодом дк? Чи можна розділити уповноважених за таким принципом?
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1716 / 1763
Підскажіть будь ласка, що робити із наказом 1082 від 11.06.2020 р. Що він регламентує. і дуже незрозумілий п. 14 цього порядку. що таке номенклатурна позиція.???
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1575 / 1585
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення щодо визначення предмету закупівлі. Необхідно закупти вежу(товар) з установкою. За Наказом 454 можна було закупити як товар, якщо вартість послуг з усатновки не преревищує вартість самого товару. В Наказі 708 такого пункту немає. як правильно провести закупівлю? Сума закупівлі 2100000 грн. Дякую.
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1958 / 1930
Наше підприємство здійснює закупівлю товарів і послуг у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» та просить надати роз’яснення на наступне питання, а саме: - Чи правомірними будуть дії Замовника при проведенні процедури закупівлі/спрощеної закупівлі застосовувати вимогу до Учасника прописану в Тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі: «Перевага надається платникам ПДВ ставка 20%». Оскільки при одночасній участі у закупівлі платників ПДВ та не платників ПДВ пропозиція не платників по результатам аукціону, як правило, нижче платників ПДВ. Водночас фактично Замовник в майбутньому бере на себе Податковий кредит і вартість товарів або послуг зростає на 20%, що перевищує очікувану вартість закупівлі. - Якщо дана вимога суперечить чинному законодавству то яким чином забезпечити рівну участь у закупівлі платників ПДВ та не платників ПДВ для того, щоб запропонована ціна за результатами аукціону була дійсно економічно вигідною для підприємства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2