Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1885 / 1893
Доброго дня! Прохання надати роз'яснення щодо питання планування, а саме: 1. Річним планом закупівель заплановано придбання «Електродвигуни» (код ДК 021:2015 31110000-0) з очікуваною вартістю 110 000,00 грн. 2. Було розпочато спрощену закупівлю на 110 000,00 грн., котра не відбулася. 3. Виходячи з тех.вимог Prozorro, з одного плану можна створити лише одну закупівлю, тобто в кожної закупівлі має бути окремий ідентифікатор плану. У випадку, коли закупівля відміняється чи не успішна, план вважається використаним. Для проведення повторної процедури замовнику потрібно опублікувати новий план 4. Новий (повторний) рядок плану на закупівлю «Електродвигуни» (код ДК 021:2015 31110000-0) з очікуваною вартістю 110 000,00 грн. призведе до того, що загальна очікувана вартість по коду ДК у Замовника перевищує 200 000,00 грн. Підкажіть будь ласка, за яким принципом здійснювати закупівлю: повторно спрощену, так наявна потреба залишилася так ж сама, чи треба вже проводити відкриті торги?
Відповідь
02.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1886 / 1872
Покровська міська рада є власником відділу освіти Покровської міської ради Донецької області (юридична особа) та КНП "Покровська клінічна ЛІЛ". Відділ освіти потребує медичних послуг - медичний огляд працівників дошкільних та шкільних установ освіти міста. Єдиною лікарнею, яка діє на території міста та надає медичні послуги з медичного огляду є КНП "Покровська клінічна ЛІЛ". Загальна вартість послуг, що потребує Відділ освіти, становить понад 500 тис.грн. Чи є в такому випадку підстави для непроведення закупівель медичних послуг на підставі Закону та для укладання прямого договору з надання медичних послуг між Відділом освіти та КНП "Покровська клінічна ЛІЛ"? Чи можна для таких випадків застосувати пп 18 пункту 5 ст. 3 Закону Про публічні закупівлі або п. 6 ст. 3 Закону Про публічні закупівлі. Ще раз наголошую, що обидві юридичної особи належать одному власникові та їх баланси є складовою частиною міського бюджету Покровської міської ради. Проведення ж торгів в такому випадку не може виявити інших виконавців послуг, в зв'язку із неможливістю та недоцільністю для медзакладів доставляти для надання виїзних медпослуг спеціального обладнання (флюорограф, рентген, гінекологічне крісло, гістероскоп та інше).
Відповідь
31.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1640 / 1702
Доброго дня. Виготовлена Кошторисна документація на суму 900тис.грн..Експертиза кошторисної документації не проведена. Обявлений аукціон на суму 365 тис.грн. згідно дефектного акту. Зареєструвався один учасник. Згідно спрощеної процедури визнаний переможцем. Підписали договір на виконання робіт.Після підписання договору оголошують закупівлю на підготовку і проведення експертизи. Питання : Це законно?
Відповідь
31.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1510 / 1546
Доброго дня Підкажіть будь-ласка, чи діють рамкові угоди, що укладені замовником до 19.04.2020, та якими нормами законодавства регулюється виконання таких рамкових угод (редакцією Закону України "Про публічні закупівлі" , яка діяла до 19.04.2020 або редакцією закону чинною на поточний момент) Та, чи правомірні дії замовника щодо укладання договору про закупівлю за рамковою угодою, укладеною до 19.04.2020, а також оголошення відборів за рамковими угодами та направлення запрошення учасникам подати пропозиції щодо укладання договору ро закупівлю за рамкова угодою, укладеною до 19.04.2020.
Відповідь
31.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2022 / 2004
Доброго дня. Хочу приняти учать у тендерній закупівлі, але там щодо предмету закупівлі є така вимога : ==================================================== * Законодавством України передбачено неприпустимість закупівлі товарів, що мають походження від юридичних осіб – резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також в інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. ==================================================== Яким чином можна отриматі віщезгадане підтвердження?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2