Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1753 / 1724
Відповідно до п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" (в новій редакції від 19.04.2020 року) зазначено, що збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Просимо дати розяснення про таке: 1. Які документи є обгрунтованою підставою для підняття ціни за одиницю товару (пального) та які дані повинні бути вказані в документі про підтвердження дійсного коливання ціни на ринку нафтопродуктів? 2. Що мав на увазі законодавець зазначаючи, що збільшення не більше 10 відсотків "пропорційно" збільшенню таокго товару на ринку? Як правильно зазначити в документальному підтвердженні цю пропорцію?( на прикладі підняття ціни за одиницю пального ( дизельного пального, бензину). 3.
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2294 / 2235
Доброго дня. Після проведення аукціону при спрощеній закупівлі, учасник з найбільш економічно вигідною пропозицією наступного робочого дня оприлюднює документи, які не надано в тендерній пропозиції (довідка про аналогічні договори та інше).Чи правомірні дії учасника?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2923 / 2737
Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура застосовується якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо двічі було відмінено торги на закупівлю електричної енергії за вільними цінами (для населення та адміністративних будівель бюджетної установи) та при цьому передбачався договір розроблений на основі «Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії), то чи можна при застосуванні переговорної процедури перейти на «Типовий договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії) та застосувати тарифи на універсальні послуги (в т.ч. тарифи для населення).
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2744 / 2826
Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура застосовується якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Що в даному випадку розуміється під терміном «вимоги до учасника процедури закупівлі». Чи це стосується виключно кваліфікаційних критеріїв, які вимагаються замовником від учасника на підставі ст. 16 Закону, чи цей термін має ширше визначення та що за таких обставин входить до переліку цих вимог? Що в даному випадку розуміється під терміном «вимоги до учасника процедури закупівлі». Чи це стосується виключно кваліфікаційних критеріїв, які вимагаються замовником від учасника на підставі ст. 16 Закону, чи цей термін має ширше визначення та що за таких обставин входить до переліку цих вимог?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1710 / 1925
За результатами проведеної в ЕСЗ спрощеної закупівлі між Замовником та Переможцем укладений договір підряду на проведення поточного ремонту системи опалення будівлі. На кінцевій стадії виконання робіт, а саме на стадії приєднання (врізки) нових ділянок трубопроводу до центральної системи опалення, з’ясувалося, що виконати ці роботи не має можливості із-за дефектів відповідної ділянки трубопроводу в підвальному приміщенні. Поясніть, будь ласка, чи може замовник за згодою підрядника внести зміни до договору, укласти додаткову угоду і зменшити суму договору у зв'язку із зменшенням обсягу закупівлі ч1.п.5 Закону 922. А потім, після завершення цього договору, укласти прямий договір з тим самим підрядником на додаткові аналогічні послуги ч.7ст.3 Закону 922.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2